Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı Hasan Hüseyin Uysal'dan kadınlara skandal sözler gelirken sonrasında yaşananlar ise daha da rezalet oldu.

Kadınlar bu defa da Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı Hasan Hüseyin Uysal tarafından hedef alındı. Kadınlar hakkında skandal ifadelerle rezil düşüncelerini sosyal medya hesabından duyuran Uysal, kısa süre sonra paylaşımı sildi. Ancak sildiği paylaşım için çok daha rezil bir savunma kullandı.

Kanayan İslam Coğrafyaları-4 “Keşmir'' | Konya İHH İnsani Yardım Derneği

Uysal'ın aynı zamanda İHH İnsani Yardım Vakfı Konya İl Başkanı olduğu dikkat çekerken, skandal ifadeleri ve rezil açıklaması sosyal medyada da yankı uyandırdı.

Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor! Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor!

Türkiye Cumhuriyeti'nde ki Sağlık Bakanlığı ve Adalet Bakanlığının nasıl bir işlem yapacağı ya da daha doğrusu herhangi bir işlem yapıp yapmayacağı ise ayrıca merak konusu oldu.

Başhekim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kadınlara yönelik çirkin ifadelerle zihniyetini “Toplumun en zayıf yanı da en kuvvetli yanı da kadın.  Konya’da bile göbeği, göğüslerinin yarısı, omuzları, bacak uyluğunun % 80’i açık tipler türedi. Bu teşhir, ‘beden görseli satma’ değil mi? Beden satmaya giden yol, fa..şelik yolu değil mi? Cariyeler örtünmezmiş. Cariye mi bunlar!” sözleri ile anlattı.

25 METREKAREDE YAŞAM - GÜNCEL haberleri

Tepkilerin gelmesinin ardından ise paylaşımı silen Uysal, yeni bir açıklama daha yaparak paylaşımını "Çok seviyesiz yorumlar gelmiş" diyerek kaldırdığını açıkladı.

Uysal paylaşımında, "Çok seviyesiz yorumlar gelmiş o yüzden yorumları kapattım. Her açık f..... demedim. Teşhirci psikolojiye ve bunun varabileceği sonuca işaret ettim. Biraz sağlıklı düşünülse, daha insanî değerlendirmeler çıkardı ortaya. Yazık, delikanlı erkeklerin ruhsal savrulmalarını düşünen yok" diyerek daha da vahim durumda olduğunu gösterdi.