Youtube en dikkat çeken videolarıyla tanınan Rıdvan çakmak kimdir? Rıdvan Çakmak nereli, kaç yaşında? Rıdvan Çakmak Youtube'da son haftalarda çektiği sosyal deneylerle dikkat çekiyor. Peki Rıdvan Çakmak kimdir? Rıdvan Çakmak nereli, kaç yaşında? Rıdvan

Youtube en dikkat çeken videolarıyla tanınan Rıdvan çakmak kimdir? Rıdvan Çakmak nereli, kaç yaşında? Rıdvan Çakmak Youtube'da son haftalarda çektiği sosyal deneylerle dikkat çekiyor. Peki Rıdvan Çakmak kimdir? Rıdvan Çakmak nereli, kaç yaşında?



Rıdvan Çakmak kimdir?



23 yaşında Artvin'li Rıdvan Çakmak, son dönemin en çok dikkat çeken Youtuber'leri arasında yer alıyor. Özellikle Türkiye'de Yunanistan bayrağı, Azerbaycan'da Türkiye bayrağı ve Ayasofya'da Yunanistan bayrağıyla fotoğraf çektirmek gibi videolarıyla adından söz ettirip, gün geçtikçe popülerleşiyor. 2010 yılından beri Youtube'da yer alan ancak parlaması 10 yılı bulan Rıdvan çakmak yeni bir konsetp bulup bu konsepte devam edecek gibi görünüyor.



Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme


2014 yılında kurduğu ve "Sosyal deney , kamera şakası , çılgın videolar" çeken rıdvan Çakmak, şu aralar Youtube en yükselen isimleri arasında yer alıyor.