Roman Abramovich Göztepe'yi satın almasıyla gözler Göztepe coin çevrildi. Göztepe coin GÖZ nereye gidecek? Göz token en fazla kaç para olacak?

Roman Abramovich Göztepe'yi satın almasıyla birlikte gözler Göztepe coin'e de çevrildi. Resmi açıklamanın cuma günü yapılması beklenen Roman Abdamovich ve Göztepe'yi satın alışı sonrası Göztepe token kısa sürede rekor kırdı!

Yüzde 80 yükseldi!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Haberin ilk yayılmasıyla Göztepe Token ilk etapta yüzde 80 yükselerek 87 TL gördü. Şu anda yüzde 70 civarında yükselen ve 80 TL olan Göztepe Token kaç tl soruları sonrası bir çok site çökme yaşadı.

Yüzde 400 yükselmişti!

2 hafta önce ilk olarak Roman Abramovich'in Göztepe'yi satın alması sonrası Göztepe Token yüzde 400 yükselerek rekor kırmıştı. Tekrardan böyle bir rekor yada yükselme gelecek mi resmi açıklama gelir gelmez belli olacak.

Resmi açıklama ne zaman?

Göztepe'yi Roman Abramovich'in satın alması resmi açıklaması cuma günü yapılması bekleniyor. Cuma günü resmi açıklama gelirse Göztepe Token GÖZ coin uçuşa geçebilir. Ancak cuma günü açıklama gelmezse sert düşüş olabilir.

Göztepe Token biz bu habberi yazarken yüzde 10 daha değer kaybetti ve şu an 70 TL. 70 ve 80 TL arasında Göztepe Token gidip geliyor.