Manchester United teknik direktörü Erik ten Hag henüz kampa katılmayan Cristiano Ronaldo konusuna ilginç açıklamalar getirdi.

Takımdan ayrılacağı ifade edilen Cristiano Ronaldo yien günün konusu oldu.

4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme 4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme

Premier Lig’de yeni sezona hazırlanan Manchester United’da Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile ilgili yaşanan kriz büyüyor.

Kampa halen katılmayan Ronaldo için her geçen gün farklı iddialar ortaya çıkmaya devam ediyorken son olarak Manchester United teknik direktörü Erik ten Hag açıklamaları dikkat çekti.

Son günlerde adı farklı kulüplerle anılan Cristiano Ronaldo’nun son durumu sorulan Hollandalı antrenör şunları söyledi;

Erik ten Hag: Ronaldo’yu bekleyemeyiz

“Geçtiğimiz haftayla durum aynı. Onun için endişelenmiyoruz. Ronaldo’nun durumu için bu ifade doğru bir kelime değil. Şu anda takımdaki oyunculara odaklandım ve harika bir iş yapıyoruz. Ronaldo’nun takıma katılmasını bekleyemeyiz. Bir parça mutsuz hissediyor, Nasıl çözebiliriz buna bakacağız. Ben onunla çalışmak istiyorum. Onu, sonrasında takıma adapte edeceğiz”

Manchester United teknik direktörünün bu açıklamalarına rağmen, İngiliz basınında yer alan haberlerde ise Cristiano Ronaldo’nun Şampiyonlar Ligi’nde forma giyebilmek için Manchester United’dan ayrılmak istediği iddiası sürüyor.