Saat 11.00'de belli oldu! Nakit para yeterli olacak ve TC kimlik numarasına göre 7.500 TL verilecek. Bankadan açıklama geldi. İşte detaylar...

TC kimlik numarasına göre, 7.500 TL alacak olan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada Akbank ve Vakıfbank yapmış bulunduğu duyuru ardından bu akşam itibariyle müracaat yapanlara 7.500 TL ödeme verecek.  Akbank ve Vakıfbank tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar amacıyla başlatmış bulunduğu bu kampanyadan, nakit kredi işlemlerini süratli bir şekilde alabilecektir. 3 sene vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde, sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ardından başvurunuzun netlik kazanacağını söylemek isteriz. 

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

Saat 11.00'de belli oldu! Nakit para yeterli olacak ve TC kimlik numarasına göre 7.500 TL verilecek

Daha evvel bankalar üstünden kredi ve kredi kartı kullanmış olan vatandaşlar, müracaat gerçekleştirmek istiyorlarsa 1200 ve üstünde bir kredi puanı var ise  Akbank ve Vakıfbank üstünden startı verilen tüketici kredisi kampanyasına katılarak hem en hesaplarına gelir belgesiz 7.500 TL nakit ödeme alabilirler.  Akbank üstünden müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar cep telefonları üstünden süratli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Sms ile tüketici kredisi kampanyasına katılarak olan müracaat yapacak olan şahıslar anında kredi kullanmak istiyorlarsa, 2 dakika içinde kredi sonucunu öğreneceklerdir. Akbank, mobil programı üstünden ve resmi internet sitesi üstünden de müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Vakıfbank üstünden tüketici kredisi kullanmak istiyorsanız, SMS atarak süratli bir şekilde her şeyi yapabilirsiniz. Müracaat ardından sizlere netice gelecek, onaylanan tutar en yakın banka şubesinden kimliğiniz ve gelir belgeniz ile eş güdümlü kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar müracaatlarını gerçekleştirmek istiyorlarsa, 3 dakika içinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri yeni kredi kampanyasına katılabilirler. Başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde anında anında kredi talebinizi iletebilirsiniz.