Saat 22:30'da Açıklandı: Hesabınıza 10.000 TL Ödeme Yapıldı.

Denizbank ve Akbank üzerinden gece yapılan duyuruda, hesabınıza 10000 TL'ye kadar ödeme alabilmek için başvuru yapmanız isteniyor. Denizbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak vatandaşların düşük faiz oranları ile birlikte kredi kampanyasını yayıldıktan sonra Akbank'ta bu kredi kampanyasıyla ilgili bilgiler paylaştı. Denizbank ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanarak, 36 ay vadeli işlem yapacak olan kişilere 5 dakika içerisindeyim, kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalardan cep telefonunuz üzerinden SMS atarak bir işlem yapabilirsiniz. 

Hükümetin Emekliye Son Kıyağı Geldi! Ödedikleri Para Cebinde Kalacak! Hükümetin Emekliye Son Kıyağı Geldi! Ödedikleri Para Cebinde Kalacak!

Cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesaj ile birlikte bu iki banka üzerinden kullanacağınız tüm kredilerde 10 bin TL kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. 

Denizbank ve Akbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlara kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerini gerçekleştirebilecek, kredi paketlerinden faydalanabilirsiniz. Denizbank ve Akbank, yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 10000 TL 36 ay vadeli işlem yapacak olan vatandaşlar için en yakın banka şubesine giderek de kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacak. 

Denizbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, mobil uygulama üzerinden ve cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapabilirsiniz. Akbank üzerinden de kredi kullanacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kredi imkanı sağlıyor. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cebimde kredi kampanyasına katılmak için kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazmayı unutmayın. Bu mesaj: 32 80 numarasına gönderirseniz başvuru yapmış olacaksınız.