{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1605023102768","source":"other","origin":"unknown"}

Son dönemin en popüler dizilerinden olan Sadakatsiz'in son bölümünde olanlar oldu ! Dizinin fragmanında gösterilen intikam sahnesi ilk bölümden beri sabırsızlıkla bekleniyordu. Geçen hafta Sadakatsiz 5. bölümün yayınlamasının ardından yeni bölümün fragmanı yayınlanmıştı. Sadakatsiz 6. bölüm fragmanda o beklenen sahne yani intikam sahnesi vardı.

Dün akşam nefesler tutulmuş, ekranlar başında herkes Sadakatsiz izliyordu. Dizinin başrolü olan Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başarılı oyunculuğu ile beklenen sahne yayınlandı. Asya'nın Volkan'ın Derin ile beraber onu aldatmasını Derin ve Derin'in ailesi önünde açıklamasıyla olanlar oldu. Bu da yetmedi, Asya bir de Derin'in Volkan'dan hamile olduğunu açıkladı.

Dizi daha başlamadan sosyal medyada büyük bir heyecan ve sabırsızlık ile bekleyiş başlamıştı. Dizi başladığında da aynı heyecanın devam ettiğini izleyenlerin sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ile görmüş olduk. Dizi bittikten sonra da hem Instagram hem Twitter'da konuşulmaya ve gündem olmaya devam etti.

Dün Twitter'da 'Sadakatsiz' gündemdeydi. Sadakatsiz'in yanında Cansu Dere ve oynadığı Asya karakteri de ilk sıralarda TT oldu. En çok şaşırtan popüler başlık ise, Cansu Dere'nin yıllar önce oynadığı Ezel dizisinde canlandırdığı Eyşan karakteriydi. İşte o yorumlardan bazıları...

Dizinin en başından beri herkesin bu sahneyi beklediğini bu tweet ile anlayabiliriz.

"Bu sahne için pusudayım.""Asya içindeki Eyşan'ı ortaya çıkardı.""İntikam nedir, nasıl alınır ?""Daha önce izlediğim hiçbir sahneden bu kadar zevk almamıştım.""Aldatılan kadın bakışı, aldatan erkek utangaçlışı, aldattığı kızın yüzsüzlüğü nerde görsem tanırım...""Oyun böyle oynanır... Helal olsun Asya !""Anlık Cansu Dere.""Efsaneler ölmez.""Anlık tüm Türkiye böyleyiz as bayrakları as as as.""Polat Alemdar'ın bir gece de 6 tane mafya babasını öldürmesinden sonra ki en iyi racondu.""İntikam ölümden güçlüdür !""Cansu Dere kudurtuculuğu var şu an üzerimde hahaaayyttt !"