Sadakatsiz dizisinden sürpriz ayrılık! Kanal D ekranlarda sezonun en çok izlenen dizisi olan Sadakatsiz hiç beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin orjinal formatında yer alan ayrılık gerçek oluyor.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!
Sadakatsiz dizisinden sürpriz ayrılık! Kanal D ekranlarda sezonun en çok izlenen dizisi olan Sadakatsiz hiç beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin orjinal formatında yer alan ayrılık gerçek oluyor. Son sahneleri çekilen dizide hiç beklenmedik ayrılık yaşanıyor! İşte Sadakatsiz dizisinde yaşanan o ayrılık! Sadakatsiz dizisinden beklenmedik ayrılık gerçek oluyor!

Sadakatsiz dizisinden şok ayrılık!

Kanal D ekranlarında çok sevilen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz dizisi Doctor Foster formatında çevirme olduğu biliniyor. Dizide Kate karakterine hayat veren isim diziden çıkıyor. Orjinal formatında devam eden Sadakatsiz'de senaryoda herhangi bir müdahale olmuyordu. Dizide Kate karakterini Derin olarak uyarlanıyor ve Melis Sezen canlandırıyordu.

Melis Sezen Sadakatsiz'den ayrılıyor!

Dizinin sevilen rollerinden Melis Sezen'in canlandırdığı Derin karakteri 3 bölüm sonra diziye veda ediyor. Sadakatsiz dizisinde senaryo gereği ölerek ayrılan Melis Sezen sete ve oyuncu arkadaşlarına veda etti.

Sadakatsiz Derin ölecek mi?

Bu hafta 20 gün sonra diyerek Derin karakterinin diziye veda ettiği sahneler gösterilmişti. Senaryo gerçek oldu ve önden çekilen bölümler sonrası Sadakatsiz dizisinden Derin ölerek diziye veda edecek. Derin karakterini canlandıran Melis Sezen son set gününü yaşadı ve diziye veda ediyor.

Dizide müdahale ettirmiyor!

Dizinin orjinal formatının sahibi Doctor Foster isimli dizi senaryoya müdahale ettirmeyeceği öğrenildi. Aslında Sadakatsiz dizisi bundan sonra başladığını söyleyelim. Yeni bir kişinin de diziye dahil olacağı gelen bilgiler arasında. O zaman tam Sadakatsiz başlanacak!

Sadakatsiz her çarşamba Kanal D'de yayınlanacak!