Yurt dışında büyük bir ilgi ile izlenen Love Snack’ın uyarlaması Sadece Arkadaşız yakında Exxen’de izleyici ile buluşacak. Sadece Arkadaşız dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu açısından büyük ilgi duydu. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Yakın zamanda Exxen’de izleyici ile buluşacak olan Sadece Arkadaşız dizisi harika bir hikaye ile gündeme bomba gibi düştü. Yurt dışında büyük bir ilgi ile izlenen diziler arasında yer alan Love Snack’tan uyarlama olan Sadece Arkadaşız dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

4_1280x720-9

Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor! Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor!

Sadece Arkadaşız Dizisi Konusu Ne?

Çok yakın zamanda sete çıkmaya hazırlanan Love Snack dizisinden uyarlama olan Sadece Arkadaşız dizisi EXXEN’de izleyici ile buluşacağı günü bekliyor. Dizi severler dizinin hem konusunu hem de oyuncu kadrosunu sevmişe benziyor. EXXEN’in en iyi projeleri arasında yer almaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Sadece Arkadaşız dizisi konusu ile de büyük ilgi topladı.

EXXEN’in yeni dizileri arasında yer almaya hazırlanan Sadece Arkadaşız dizisi yabancı içerikten uyarlama olarak izleyici ile buluşacak. Öte taraftan merakla beklenen Sadece Arkadaşız dizisi konusu bakımından da oldukça büyük ilgi gördü. Dizide, iki gencin arasında geçen ilişkilerin ele alındığı dizinin oyuncuları da merak konusu oldu. Dizide iki genç kim evlenirse evin sahibi o olsun şeklinde karar alırlar ve iki genç de doğru eş adayını bulmak için mücadele verir ama doğru eş adayının kendi evlerinde olduğu fark etmezler. Merakla beklenen Sadece arkadaşız dizisinin konusu iki gencin arasında yer alan ilişki konu haline getirilmiştir.  

2_1280x720-9

Sadece Arkadaşız Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

EXXEN’de ekranlara gelmeye hazırlanan Sadece Arkadaşız dizisi oyuncu kadrosu ile büyük ilgi topladı. Dizide birbirinden başarılı isim yer almaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Emre Erdoğdu’nun oturduğu Sadece Arkadaşız dizisinin başrollerini son dönemin beğenilen oyuncuları arasında yer alan Deniz Can Aktaş ve Cemre Baysel paylaşacak.

Love Snack’ın uyarlaması Sadece Arkadaşız dizisinin senaryosunu Zeynep Koçak kaleme aldı. Yurt dışında en çok izlenen diziler arasında yer alan Love Snack dizisi uyarlaması olan Sade Arkadaşız EXXEN ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yakında EXXEN’de ekranlarda olacak olan Sadece Arkadaşız dizisi yer almaya hazırlanan ünlü oyuncular Deniz Can Aktaş ve Cemre Baysel iklisi dizide ortak paylaştıkları evin sahibi olabilmek için doğru eş adayını bulmaya çabalayacaklar.