Sadece bu hafta için geçerli olan 50.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi verilecek

Devlet destekli olarak yeni kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Sadece bu hafta için geçerli olan 50.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceksiniz. Üstelik 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Bu kredileri devlet destekli olarak alacakları için düşük faiz oranları ile kullanacaklardır. Ülkemizdeki kamu bankalarında başlatılan bu kredi kampanyası bazı özel bankalarda devam etmektedir. Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası önderliğinde başlatılan bu Kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişiler hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve 36 ay vadeye kadar ilk taksit ödemesinde 3 ay ve 6 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirler.

A101'e Gelenler Xiaomi Redmi Note 11 Pro'yu Evine Götürüyor! İşte Akıllı Telefon Fiyat ve Özellikleri! A101'e Gelenler Xiaomi Redmi Note 11 Pro'yu Evine Götürüyor! İşte Akıllı Telefon Fiyat ve Özellikleri!

Kredi kullanmak isteyen kişiler için şartlar nedir?

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak devlet destekli 50.000 TL kredi almak isteyen kişilerin belirli bir geliri olması gerekiyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 18 yaşından büyük olması durumunda ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda Kredi notu da uygun ise kredi başvurusu yapabilecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi sigortalı olarak çalışıyorsa 12 aydır sigortası olması emekli ise de emekli maaşını bankadan alması gerekiyor. Esnaf olan vatandaşlar ise bireysel kredi yerine ticari kredi olarak 50.000 TL'ye kadar devlet destekli Kredi başvurusunda bulunabilirler. Esnek olan vatandaşlar ayrıca en az 3 yıllık vergi levhası faal olarak çalışıyor olması gerekmektedir.

50.000 TL devlet destekli kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Sadece bu hafta geçerli olan kredi kampanyası bu akşam itibariyle başladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek ön başvuru yapmanız gerekiyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler 50.000 TL'ye kadar devlet destekli kredi onayı alırlarsa en yakın banka şubesine giderken kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte hızlı bir şekilde Kredi başvurusunda bulunabileceklerdir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden eğer bir hesabınız varsa banka şubelerine gitmenize gerek yok. Bu bankaların internet bankacılığı şifresini alarak ihtiyaç kredisi başvurusunu ne bir uygulama veya internet sitesinden internet şubesine giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız Kredi başvurularında onay olursanız onaylanan tutar kadar krediniz şubelere gitmeden hesaba aktarılır. Detaylı bilgileri ve güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız bankaların resmi internet sitesine girebilir veya size yakın olan bir banka şubesinden tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.