TC Kimlik numarasını yazarak 25 Bin TL nakit ödemesi almak mümkün.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kimlik numarası üzerinden 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler için başlatılan son dakika kampanyasında QNB Finansbank yaptığı kampanya ile beraber müşterilere destek olmaya tüm hızıyla devam ediyor. Peki başvuru nasıl yapılır? Ayrıntılar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Son dakika olarak duyuruldu. 25 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler belirtilen kredi koşullarına uygun olmaları haline QNB Finansbank üzerinden 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Nakit ihtiyaçlarınızın bulunması halinde acil kredi çekecek olan müşteriler 36 ay vadeye kadar çekecekleri ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeye kadar çekecekleri ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme gerçekleştirebilecek.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

25 Bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler banka kredi koşullarına uygun olmaları halinde QNB Finansbank'ın kısa mesaj servisi aracılığıyla anında başvurularını yapabilecekler ve alabilecekleri kredi tutarını görüntüleyebilecekler. 36 ay vade süresine kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasında kısa mesaj ile işlem yapmak istiyorsanız kredim yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak 2205 numarasına gönderin.

2205 numarasına gönderdiğiniz mesaj ile beraber hızlı krediye başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Ardından banka sizleri kısa bir değerlendirme sonrasında olumlu ya da olumsuz bilgilendirecektir. İhtiyaç kredisi çekecek olan müşteriler aynı zamanda en yakın QNB Finansbank şubesine müracaat ederek, müşteri hizmetlerini arayarak ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru işlemlerini yapabilecekler.

TC Kimlik ile Anında Kredi

TC Kimlik numarası üzerinden başvuru işlemlerini yaparak ihtiyaç kredisi çekecek olan müşteriler banka kredi notu 2500 ve üzerinde olması halinde bankanın ihtiyaç kredisi ve diğer bütün bireysel kredilerine başvuru yapabilecekler. QNB Finansbank resmi internet adresine giriş yaparak kampanyaya yönelik bilgileri öğrenebilirsiniz. Nakit kredi çekecek olan vatandaşlar güncel faiz oranlarını öğrenmek istedikleri taktirde QNB Finansbank'ın resmi internet adresine giriş yapabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirler.