10 Nisan'dan itibaren görülebilecek şiddetli fırtına ve sağanak yağış için Meteoroloji'den uyarı geldi. MGM'nin son açıklamasında hava durumuna dair detaylar ortaya çıktı. İşte sağanak ve fırtınanın eksik olmayacağı şehirler...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Sağanak yağışların son zamanlarda etkili olduğu görülüyor. Çeşitli şehir ve bölgelerde ise fırtınanın görülebileceği belirtildi. Özellikle de Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün duyurusu sonrasında detaylar ortaya çıktı. MGM'den gelen açıklama ve çok daha fazlası haberimizde...

Yağışlar Etkisini Gösterecek!

Sağanak yağışların belirli bölgelerde daha fazla etkisini göstereceği belirtildi. Bu yüzden Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeyi ve batısı, Batı Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı ve güneyi ile Güneydoğu Anadolu'da yaşayan vatandaşların daha dikkatli olması gerektiği vurgusu yapılıyor.

Şiddetli Fırtına Geliyor!

Şiddetil fırtınadan korunmak ve kaçınmak için çeşitli önlemler alınması şart. Bunun için dışarıya çıkarken dahi daha sıkı giyinmek tek başına çözüm olmayabilir. Meteoroloji'nin açıklamasında Doğu Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun güneydoğusu için uyarı yapıldı. Şiddetli fırtınaın bu bölgelerde görünebileceği ifade edildi.