Marmaris'te villası olan Şahan Gökbakar yangın yerinden canlı yayın açtı. Gökbakar haklı olarak müdahale edilmemesine sinirlendi ve an ve an yayınladı!

Emekliler İçin Akbank'tan Yenilenen Promosyonlar: Ek Gelir Fırsatı Kapınızı Çalıyor! Emekliler İçin Akbank'tan Yenilenen Promosyonlar: Ek Gelir Fırsatı Kapınızı Çalıyor!

Ormanlarımız yanıyor! Türkiye günlerdir yanıyor! Şahan Gökbakar Marmaris'teki yangın  yerinden canlı yayın yaptı ve yardım istedi

Şahan Gökbakar yaptığı canlı yayında Marmaris'te durumun ne kadar vahim olduğunu gözler önüne sererken havadan müdahale olmadığını söyledi ve isyan etti.

Giderek ilerleyen yangında müdahale edilmediğini söyleyen Şahan Gökbakar'ın canlı yayında vatandaşlar da isyan ettiği yorumlar yaptı.

Gökbakar canlı yayında alevlerin ilerlediği anları paylaştı ve "Bakın ilerde köyler var insanlar evsiz kalacak! Havadan müdahale lazım buraya ama yok" diyerek isyan etti.

Şahan Gökbakar "Biz iyiyiz bizde bir sıkıntı yok ancak aşağıda yangının ilerlediği yönde insanlar var evsiz yurtsuz kalacak. Buraya acilen bir helikopter rica ediyoruz. Bu yangın şu anda kontrol altına alınabilecek seviyede ilerliyor. Kimse bakın buraya giremez artık alevler nasıl ilerliyor görüyorsunuz. Acil havadan destek gerekli. " dedi.