Yaşlı kadını teklemeyip videoya çeken Şakir Çakır kimdir? Şakir Çakır nereli? Şakir Çakır kaç yaşında? Şakir Çakır nerede yaşıyor? Şakir Çakır ne iş yapıyor? Şakir Çakır sosyal medyası ne?

Gazitantep'te Suriye uyruklu 70 yaşındaki Leyla Muhammed adlı yaşlı kadını teklemeyen Şakir Çakır tutuklandı!

Çocuk kaçırdı iddiasıyla yaşlı kadının yüzüne tekme adan Şakir Çakır kimdir merak edildi.

Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor! Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor!

Şakir Çakır kimdir? Şakir Çakır nereli? Şakir Çakır ne iş yapıyor? Şakir Çakır ne mezunu? Şakir Çakır nerede yaşıyor?

39 yaşındaki Şakir Çakır'ın suç dosyası kabarık çıktı! 

Gaziantep'te yaşlı kadına tekme atan şakir Çakır'ın pek çok suç kaydı olduğu ortaya çıktı! Peki bu suç bombası neden sokakta merak edildi.

Şakir Çakır adlı kişinin fuhuşa teşvik ve aracılık suçularının da dahil 9 ayrı suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

Sosyal medyada ŞakirÇakırTutuklansın etiketi ile servis edilen videoda yaşlı bir kadına tekmeler atıldığı görüldü. Videodaki Şakir Çakır adlı kişinin tutuklanması için sosyal medyada tt yapıldı.

Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü 26 Mayıs'ta yayınlanan ihbarda "kadın kılığına giren bir erkek çocuk kaçırdı" denmişti. Bu şahsın da Suriyeli olduğu iddia edilmişti.

Suriye uyruklu 70 yaşındaki Leyla Muhammed isimli yaşlı kadının bu kişi sanılarak tekmelenediği görüntüler ortalığı ayağa kaldırdı. Ancak Leyla Muhammed'in herhangi bir çocuk kaçırma olayına karışmadığı öğrenildi. 

Leyla Muhammed'i darp eden kişinin Şakir Çakır olduğu öğrenild. Sosyal medyada TT çalışması ses getirdi ve Şakir Çakır gözaltına alındı.