Bir yardımcı token olan Green Satoshi Token (GST) STEPN ekosisteminin bir parçası olarak çalışır.

PTT üzerinden yardım parası ödemeleri yatacak! Son dakika... PTT üzerinden yardım parası ödemeleri yatacak! Son dakika...

Bir yardımcı token olan Green Satoshi Token (GST) STEPN ekosisteminin bir parçası olarak çalışır. Deneyim puanlarına alternatif olarak ve oyun içi para birimi yerine kullanılabilir. Bu kripto varlık Bitcoin’in de kurucusu olan Satoshi Nakamoto tarafından ortaya çıkarılmıştır. Bitcoinin alt birimi olarak belirlenen GST daha az sayıda bitcoin almayı mümkün hale getirmiştir. Doğrudan bitcoin almak isteyen kullanıcıların bunun için yüksek bütçeler ayırması gerekirken bu miktarı düşürerek işlem yaptığınızda 1 satoshi sahibi olabilirsiniz.

Satın aldığınızda her satoshi token ile yatırım gücünüze güç katabilirsiniz. Bu varlığa sahip olabilmek için bitcoin satın alma işlemlerinin aynısını yapmanız gerekir. Kripto para borsasında kendi adınıza bir hesap oluşturarak cüzdan bakiyeniz ile istediğiniz miktarda satoshi token satın alabilir, aldığınız tokenları daha sonra başka varlıklara dönüştürebilirsiniz. Bu tür yatırım işlemlerini yapmadan önce token ile ilgili satoshi coin yorum ve analizlerine göz atmanızda fayda vardır. Bu tür veriler daha emin adımlara yol almanızı sağlayacaktır.

Satoshi Token Projesini Farklı Kılan Özellikler Nelerdir?

Bir maksimum arz miktarına sahip olmaması satoshi token ile diğer pek çok kripto varlığı birbirinden ayırır. Bu yönüyle bu token enflasyonist bir varlık olarak kabul edilir. Parçası olduğu STEPN ekosistemi move to earn olarak bilinir. Bu sistemde token kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılabilir.

Satoshi token kazanmak için fiziksel aktiviteler gerçekleştirmek ya da hareket etmek işe yarayacaktır. Yani spor yaparak token kazanmak mümkündür. Üstelik bunu destekleyen uygulamalarda sürekli çevrimiçi olmaya da ihtiyaç yoktur. Kullanıcı hareketleri siz çevrimdışı olduğunuzda da uygulama tarafından algılanacaktır. NFT spor ayakkabılar satın alarak daha fazla token kazanma şansınız olacaktır.

Hangi Borsadan Satoshi Token Almak Daha Avantajlı?

Green satoshi token ya da benzer bir kripto varlık satın almak istediğinizde işlem için kullanacağınız kripto para borsasını doğru seçmeniz gerekir. Öncelikle bu piyasanın güvenilir olması son derece önemlidir. Hem güvenli hem de yüksek işlem hacimli ve kripto varlık sayısı fazla olan platformlar daima avantajlı olacaktır. Tüm bu özellikleri bir arada bulunduran Kobisi aracılığıyla istediğiniz miktarda Satoshi Token satın alabilirsiniz. Platformda işlem yapmak istediğinizde kolay alış satış sekmesinden alım emrinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür kripto para alımları ve gelecek dönem beklentileri ile ilgili gelişmeleri takip etmek istediğinizde sizin için en etkili yol Paranfil olacaktır.