Seçim günü açıklaması geldi. 16 milyon emeklinin cepleri parayla dolup taşacak! İşte emeklilere gelecek ödemelere dair detaylar...

Emekliler büyük bir sabırsızlık ile Temmuz 2023 ara zamlarını bekliyor. Kademeli emeklilik ve memur emeklisine seyyanen maaş zammı gibi konular seçimden sonra netlik kazanıyor. Maaş zamları ne kadar olacak? Emeklilikte iyileştirmeler nasıl yapılacak milyonlar SSK, Bağ-Kur ve 4C’li emekli bunları merak ediyor. Ancak şu an gündemde cepleri parayla doldurup taşıracak bir haber var.  

Emekli vatandaşlar için bankalar 10 bin TL’ye kadar ödeme yapıyor. Kampanyalardan faydalanmak ve acil nakit problemini çözmek isteyen emekliler hem promosyonlarını o bankalardan çekebilir hem de acil nakit ihtiyacına faizsiz çözüm bulabilir. Peki, hangi banka faizsiz kredi veriyor? Emekli promosyonlar son başvuru tarihi ne zaman? İşte tüm detaylar... 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

emekli promosyonu en son ne zaman yatacak

EMEKLİYE ÖDEMELER GEÇİYOR 

Yapı Kredi Bankası emekli promosyon ödemelerini 31 Mayıs 2023 tarihine, yani önümüzdeki ilk Çarşamba gününe kadar yapan vatandaşlara gerçekleştiriyor. Ancak emeklilere maaş miktarına göre nakit promosyon vermekle kalmıyor. 8 bin 500 TL’ye varan promosyona ek olarak bazı ayrıcalıkları da maaş müşterisi olan emeklilere sunuyor.  

Küçük bir sürpriz olarak 25 bin TL düşük faizli emekli kredisi çekmek isteyen müşteriler 500 TL nakit promosyon ödemesini de yanında alıyor. Eğer bu ayrıcalıklı kredi fırsatından emekliler yararlanmak ister ve iptalini sağlamazsa Yapı Kredi Bankası Temmuz ayında nakit ek ödemeyi de gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra ücretsiz para transferleri gibi birçok emekli ayrıcalığı da müşterilerine sunuluyor. 

EMEKLİ PROMOSYONU O BANKALARDA BONUSLU 

Emekli promosyonunu Garanti Bankası’ndan almak isteyen emekliler 31 Mayıs tarihine kadar başvurması durumunda 8 bin 500 TL’ye kadar ödemesini alabilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle emekli maaş müşterilerine sunulan düşük faizlerle kredi çekme rahatlığı da sağlanmaktadır.  

emekli promosyon ödemeleri bitti mi

ING Bank emekli müşterilerine 10 bin TL’ye kadar maaşların ING Bank ATM’lerinden çekenlere promosyonlarını ödemektedir. Bununla da kalmayarak ihtiyaç kredisinde yalnızca 1,99 faizle emeklilere ihtiyaç kredisi vermektedir. Ayrıca ING Bank’tan maaşını çeken emekliler istemeleri halinde kredi kartı başvurusunu gerçekleştirir ve 10 bin TL faizsiz nakit avans çekerek üstüne bir de 500 TL bonustan yararlanabilirler.