Sedat Peker 3. Videosunda Bombaladı!

Sedat Peker yeni açıklamaları ile yine şoke etti!

Gündem 09.05.2021 - 13:29 09.05.2021 - 13:29 Ece Sahan

Sedat Peker üçüncü videosunda seslendi "Derin devletçiler, Pelikancılar bir tripoda bir kameraya yenileceksiniz!"

Sedat Peker 3. videosunda bahsettiği önemli başlıkları şu şekilde; 

- Feyzi İşbaran’ın karakolda dövülmesi

- Azeri mafya Quli cinayeti ve Mehmet Ağar iddiaları

- Hakan Fidan Pelikancıların yeni hedefi! 

- Serhat Albayrak iddiası

- Barış Akademisyenleri...

- Yeldaba Kahraman'ın suç duyurusunun jandarma tarafından imha edilmesi..

İşte Sedat Peker'in önemli cümleleri; 

Sedat Peker Yeldaba Kahraman'ın şüpheli ölümü için "Kızcağız olaydan bir gün sonra jandarmaya gidiyor. Jandarmanın içinde şikayet dilekçesi imha ediliyor." dedi

Sedat Peker Türk basınına seslendi ve “Gazetecilere soruyorum: Ben hani en iyi, en yardımsever iş adamıydım? Öyle yazdınız. Ne oldu suç örgütü lideri oldum?” ifadelerini kullandı. 

Sedat Peker: “Pelikancıların başı ilk videodan sonra sevdiğim bir gazeteci ile haber yolladı, ‘Tolga Ağar Marmara Bölgesi teşkilat başkanı oldu. Şimdi ona laf dersen hükümete, Tayyip Bey’e laf demiş gibi olursun’ dediler.”

Sedat Peker’den Berat Albayrak’ın ağabeyi Turkuvaz medya grubu sahibi Serhat Albayrak’a dair de iddialarda bulundu ve “Senin yengene ve Tayyip Bey’in eşine küfür etti diye bir milletvekilinin kemiklerini kırdırdım. Ben onların namuslarını korudum.” 

“Siz Tayyip Bey’e ayrı bir Türkiye anlattınız. Oysa gerçek Türkiye bu değil. Ne kadar yeteneksiz varsa hepsini bir yerlere getirdiniz, Meclis üyesi yaptınız, ilçe başkanı yaptınız.”

Sedat Peker: “Beni Fas’tan getirebilmek için İHA hibe ettiler. Allah’tan Fas kralı namuslu adam, ‘Bana teslim olanı kimseye vermem’ demiş.”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@