Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman? Dizi devam edecek mi bitti mi? her yerde aranmaya başladı.

Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman? Dizi devam edecek mi bitti mi? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu ve Engin Akyürek'in paylaştığı dizi, 30 Mart Pazartesi akşamı 15. bölümüyle ekranlara geldi. Menekşe'nin hamileliğiyle işlerin arap saçına döndüğü dizide yine gözyaşları sel oldu.Öte yandan geçtiğimiz gün corona virüs nedeniyle çekimlerine ara verilen Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? her yerde aranmaya başladı. Öte yandan seti duran Sefirin Kızı devam edecek mi? Yoksa bitiyor mu? Yeni bölüm ne zaman gibi soruların yanıtları da çok merak ediliyor. SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜM TANITIMI GELDİ Mİ? YENİ BÖLÜM NE ZAMANSefirin Kızı dizisinin yeni bölüm yani 16. bölüm fragmanı yayınlamadı. Çünkü dizinin son olarak 15. bölümü çekildi. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

SEFİRİN KIZI BİTTİ Mİ?

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


Öncelikle dizinin bitmesi muhtemel değil. Ancak corona virüs nedeniyle dizi setine ara verildi. Yani coronanın etkisi hafifleyene kadar dizinin çekimleri devam etmeyecek. Bu nedenle süreç belirsiz olduğu için dizinin yeni bölümünün yayın tarihi de net değil.SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir. Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır. Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.