Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in paylaştığı Sefirin Kızı, geçtiğimiz sezonun ortasında başladı. Pandemi nedeniyle yayın dönemi beklediği gibi geçmeyen Sefirin Kızı 17.

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in paylaştığı Sefirin Kızı, geçtiğimiz sezonun ortasında başladı. Pandemi nedeniyle yayın dönemi beklediği gibi geçmeyen Sefirin Kızı 17. bölümüyle sezon finali yaptı. Eylül ayının gelmesiyle gözler Sefirin Kızı 2. sezona çevrildi. İzleyiciler heyecanla yeni sezonu beklerken Sefirin Kızı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Hal böyle olunca Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman başlıyor? Sefirin Kızı 18. bölüm hangi gün? çok merak edildi. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladı.Çekimleri Muğla'da yapılan Sefirin Kızı dizisi Sancar ve Nare'nin efsaneleşmiş aşkını anlatıyor. Yıllar sonra karşı karşıya gelen yaralı aşıklar ne birbirleriyle olabiliyor ne de ayrı kalabiliyor. Gerek sürükleyici konusu gerek oyuncularıyla çok beğenilen dizi daha ilk bölümden pazartesi akşamının kaderini değiştirdi. Yıllardır ekranlarda olan Çukur, Yasak Elma ve Zalim İstanbul'la aynı gün yayınlanan Sefirin Kızı, sezon finali öncesi zirveye yerleşmişti. Hatta bu nedenle reytingleri iyice düşen ve senaryosu kısır döngüye giren Zalim İstanbul ekranlara veda etmişti. Peki gelelim Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman sorusuna...

Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman? 18. bölüm yayın tarihi belli olduStar TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 18. bölüm yayın tarihi açıklandı. Yeni sezonda Gediz ve Sancar'ın hasımlık döneminin başlayacağı Nare'nin de arada kaldığı ikinci sezonda heyecan çok daha yüksek olacak. Peki Sefirin Kızı 2. sezon yayın tarihi açıklandı mı?Sefirin Kızı 18. bölümüyle 7 Eylül Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkacak.Yayınlanan tanıtımdan anladığımız kadarıyla Nare'nin kaçıp gitmesinden korkan Sancar, onu konakta yaşamaya mecbur bırakacak. Tabi bu durum Efeoğlu Konağı'nı karıştırırken, Menekşe, Nare'yi çıldırtmak için her şeyi yapacak.Öte yandan kalbine söz geçiremeyen Gediz ise Nare'ye olan aşkını daha yüksek sesle söylemeyi başaracak. Hatta Nare'ye aşkını ilan edecek. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Sancar ise "Sadıçlık devri kapansın, hasımlık devri başlasın" diyecek ve Gediz ile aralarında büyük bir savaş başlayacak. Nare ve Sancar arasında da inatlaşmanın günden güne artacağı yeni sezonda ikili arasında velayet davası olacak. Tanıtımın en dikkat çeken taraflarından biri ise Sancar'ın vurulmaması için kendini ona siper eden ve vurulan Nare oldu.TBMM onay verdi: 10 bin TL kredi verilecek! 18 Yaş üzerinde olanlar ödeme alacak! TBMM onay verdi: 10 bin TL kredi verilecek! 18 Yaş üzerinde olanlar ödeme alacak!


Sefirin Kızı sezon finalinde neler oldu?Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der. Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır. Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.” Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?