Şekerbank’tan Yeni Bir Kampanya Başladı! Bu Kampanya İle Takdir Topluyor!

Şekerbank yeni bir kampanyaya imza atacak. Başlatmış olduğu kampanya ile takdir topluyor. Başlatılan kampanya diğer bankalara örnek oldu…

Şekerbank internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile yeni bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya takdir ediliyor. Diğer bankalara örnek olan kampanyada vatandaşlara 10 bin lira tutarlı 36 ay vadeli nakit kredi imkânı tanıyor. Nakit kredi için başvuruda bulunacak olan kişilerin kredi notu yüksek olması gerekiyor. Kredi notuna göre onay verilecek.

Daha önce bankalardan kredi kartı ile kredi kullanan kişiler, bu kampanyadan faydalanabilecek. Şayet sizlerde bu kampanyaya katılım sağlamak istiyorsanız ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yaparak 10 bin lira tutarlı kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Şekerbank kendi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre banka üzerinden kredi almak isteyen kişilerin belli şartları karşılamaları gerekir. Bu şartlara uygun olan vatandaşlar kredi başvurusunda bulunabilir.

Emekli olan kişiler, emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları durumunda kredi kullanabilecek. Emekli maaşını banka üzerine taşıyan kişiler ise yüksek limitli kredi kullanabilecek.

Şekerbank üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunulduğunda 36 ay vadeli işlem yapabilirsiniz. İlk ödemede 3 ay erteleme fırsatı da bulunuyor. Kredi kullanmak isteyen kişiler belirlenmiş olan şartları sağlamaları halinde yüksek limitli kredi kullanabilecek.

Şekerbank Emekliye Kredi Veriyor

Şekerbank emekli vatandaşlar tarafından tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Tüm kampanyalarda emekli vatandaşlara ön plana çıkaran banka emekliler için kredi kampanyası da düzenliyor.

Emekli olan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için bankanın belirlemiş olduğu şartları benimsemiş olmaları gerekir. Şartların karşılanması durumunda kerdi için onay alınabilecek. Emekli maaşın banka üzerine taşıyanlara 100 bin lira tutarlı ihtiyaç kredisi verilecek.

Kamu Bankasından 1,20 Faizle Konut Kredisi Hazırlığı! Ziraat Milyonluk Kredileri Tek Seferde Veriyor! Kamu Bankasından 1,20 Faizle Konut Kredisi Hazırlığı! Ziraat Milyonluk Kredileri Tek Seferde Veriyor!

Şekerbank müşterilerinin nakit sıkıntı çekmemeleri için tüm kredi kartı ile kredi borçlarını ödemek için başvuru yapmalarını tavsiye ediyor. Borçlarınızı kapatmak için Şekerbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm borçlarınızı tek bir yerden düzenli olarak ödersiniz.

Emekli vatandaşların bu banka üzerinden maaş almaları durumunda internet bankacılığı kullanarak başvuruda bulunabilir. Onaylanmış olan krediyi banka şubesine gitmeden kullanabilirsiniz.