Kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirdiği 49000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ödeme haberi verildi.

49000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde uygun faiz oranları ile birlikte işlemler gerçekleştirilecek ve ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlanacaktır. Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilecekleri, kampanya hazırlandı. 

49000 TL'ye kadar Yapı Kredi Bankası ve AKbank tarafından başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan tüm vatandaşların en yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerini gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecektir. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bankalar, başlatmış olduğu 49000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında özellikle kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda mobil uygulamalar üzerinden 7 24 İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılma olanağı sağlamaktadır. 

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlar için özellikle Akbank Direkt uygulaması hızlı bir şekilde vatandaşlara gelir belgesiz olarak düşük faizlerle kredi ödemesi gerçekleştirmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için bu bankada bir hesabınızın olması ve banka hesap numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankalardan ihtiyaç kredisi, kullanmanız gerekiyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlara banka, belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemesi gerçekleştirerek, uygun faizlerle işlem yaparak, kredi vermektedir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlem yapmak istiyorsanız, 49000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak hemen aynı gün içinde ödeme verilecektir. 49000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi hesabı aracılığıyla birlikte kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde ödeme yapılmaktadır.