2019 yılında görkemli bir düğün ile dünya evine giren iş insanı Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci yeniden evlendi. Çıra ve Ciğerci çifti resmi olarak tekrardan hayatlarını birleştirdiler. Detaylar haberimizde…

38 yaşındaki sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile iş insanı Gökhan Çıra ikinci kez nikah masasına oturdu. 2019 yılında görkemli bir düğün yapan Selin Ciğerci ile Gökhan çıra çifti 2021 yılında tek celsede boşanmıştı. Ancak aşkın galip çıktığı ilişkide ikili tekrardan barıştı ve ikinci kez nikah masasına oturdu.

5 1280 720

 Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Yeniden Evlendi!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile iş insanı Gökhan Çıra 2019 yılında birçok kişinin katıldığı görkemli bir düğün ile dünya evine girmişti. Ancak çift 10 Eylül 2021 tarihinde evliliklerinde yaşadıkları krizden dolayı tek celsede boşanmıştı. Evliliklerinde yaşadıkları anlaşmazlık ile gündeme gelen ikili ayrılığa daha fazla dayanamayıp yeniden barışmıştı.

2021 yılında boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti ayrılığa dayanamayıp kısa süre sonra barışmıştı. İlişkilerine ikinci bir şans tanıyan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve iş insanı Gökhan Çıra bu defa ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih etti. İki yıllık evliliklerini bitiren Çıra ve Ciğerci çifti ayrılığa daha fazla dayanamayıp barışmıştı. Barıştıktan sonra hemen evlilik düşünmeyen ikili yeniden nikah masasına oturdu.

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir

3_1280x720-8

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra İkinci Kez Nikah Masasına Oturdu!

Ünlü çift boşandıktan sonra ayrılığa daha fazla dayanamayıp barışmıştı. Geçtiğimiz yıl eylül ayında iki yıllık evliliklerini bitiren Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci çifti yeniden evlenme kararı almıştı. Selin Ciğerci konu ile ilgili olarak, “İlişkimizde benim de büyük çıkışlarım oldu. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşamayız. Şu an için evlilik düşünmüyoruz, sevgili olarak devam ediyoruz. Onu affetmemin nedeni bana yaptığı mantıklı açıklamalar oldu. Ardından da sevgili olmaya karar verdik. Gökhan ile yeni bir sayfa açtık bize böyle daha heyecanlı geliyor. Şu an için evleri birleştirmeyi düşünmüyoruz. Kafamızdaki soru işaretlerinin geçmesi gerekiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Sade bir nikah töreni ile dünya evine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve iş insanı Gökhan Çıra yeniden dünya evine girdi. Birlikteliklerini resmileştiren çift bu defa lüks ve gösterişli bir düğün yapmadılar. Evlilik kararı ile ilgili olarak Selin Ciğerci “Gökhan ile sevgililik döneminde tekrar denedik ve ikinci bir evlilik kararı aldık. Sevgilik sürecin karşılaştığımız sorunları aştık. Bu ilişkiyi tekrar resmiyete dökmeye karar verdik. Büyük bir organizasyon istemedik. Yarın (bugün) aile arasında nikahlanacağız. Nikah şahitlerimiz ise yakın dostlarımız olacak” şeklinde açıklama yapmıştı.

38 yaşındaki sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve iş insanı Gökhan Çıra çifti yakın arkadaşlarının da katılımı ile sade bir nikah töreni yaparak yeniden evlendi. Nikahta Gökhan Çıra beyaz gömlek ile katılırken Selin Ciğerci’nin siyah bluz ile kot giymesi de dikkatlerden kaçmadı. Ciğerci, avukatlarının ofisinde kıyılan nikah fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. 38 yaşındaki ınfluencer beyaz güllerden oluşan bir gelin çiçeği tercih ederek pastalarına da “yine, yeni, yeniden” notunu yazdırdı. İş insanı Gökhan Çıra ise “Sen artık 2. Ve son kez Çıra’sın Selin Ciğerci. Tekrar hoş geldin gönlümün sultanı seni çok seviyorum” açıklamalarında bulundu. Öte taraftan Selin Ciğerci de sosyal medya hesabından Selin Ciğerci Çıra olarak değiştirdi.