CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'na dair yazılan yazı sosyal medyada tepki gördü

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün yani 3 Aralık 2022'de partisinin vizyon belgesini açıklamak üzere kameralar karşısına geçti. Kemal Kılıçdaroğlu'nun tartışma yaratan yeni yabancı başdanışmanu ünlü ABD'li ekonomist Jeremy Rifkin'in tele konferans yöntemiyle bağlandığı konuşması sosyal medyada gündem oldu.

CHP'nin vizyon toplantısına tele konferans yoluyla bağlanan ABD'li ekonomist Jeremy Rifkin'in konuşması sırasında Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun uyuklaması kamerala yansıdı. CHP'nin vizyon belgesini açıklayadığı toplantı İstanbul'da Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

FjFJ7lTWAAE2Qv9

Vizyon toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarının sonra Kılıçdaroğlu'nun yeni başdanışmanı ABD'li ünlü yazar ve ekonomist Jeremy Rifkin tele konferans yoluyla katılması dikkat çekti. Jeremy Rifkin toplantıda oldukça uzun ve akademik bir konuşma yaptı. O sırada Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu uyuklarken kameralara yansıdı. O anlar için Yılmaz Özdil'İn attığı bir tweet sosyal medyada gündem oldu.

Yılmaz Özdil sosyal medya hesabından "Heyecan verici bir toplantı" diyerek Selvi Kılıçdaroğlu'nun uyukladığı fotoğrafı paylaştı. Bu tweet sonrası CHP'li sosyal medya kullanıcıları "Selvi Hanımın hasta olduğunu ve serum larak o toplantıya geldiğini bildiğiniz halde böle yazabiliyorsunuz bir de gazeteciyim diyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.