Çünkü Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıyor şeklinde haberler gündeme geldi. Dizide Serkan karakterine hayat veren Bürsin’in diziden ayrılacağı ve hatta şimdiden yeni bir dizi anlaşması gerçekleştirdiği belirtiliyor.

Çünkü Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıyor şeklinde haberler gündeme geldi. Dizide Serkan karakterine hayat veren Bürsin’in diziden ayrılacağı ve hatta şimdiden yeni bir dizi anlaşması gerçekleştirdiği belirtiliyor.

Sen Kapımı Çal dizisinin sevilen oyuncularından Kerem Bürsin, çok başarılı oyunculuğu ile adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle Sen Çal Kapımı isimli dizide canlandırdığı Serkan karakteriyle izleyicinin büyük bir beğenisini toplamıştı. Ancak hem Kerem Bürsin hayranları için hem de Sen Çal Kapımı dizisi tutkunları için üzücü bir haber geldi. Başrolünü canlandırdığı Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılacağı açıklandı. Bu haberin ardından dizi hayranları büyük bir üzüntü yaşadı. Özellikle sosyal medyada Kerem Bürsin’in diziden ayrılacağı haberine yönelik olarak çok sayıda paylaşım gerçekleştirildi. Diziden ayrılmasından sonra Kerem Bürsin’in hangi yeni yapımla ekranlara yeniden döneceği de hayranlarının en çok merak ettiği konulardan birisi oldu.

Düşen Reytingler Ayrılığı Getirdi


Son yıllarda Türk televizyonlarının başarılı ve aranan isimlerinden birisi haline gelen Kerem Bürsin hem oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile geniş bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Sen Çal Kapımı isimli dizide başroldeki Serkan karakterine hayat veren Kerem Bürsin’in diziden ayrılacağı haberleri ise izleyici kitlesi açısından pek hoş karşılanmadı. Sosyal medyada Kerem’in diziden ayrılacağı haberlerine ilişkin olarak çok sayıda üzüntü paylaşımı gerçekleştirilirken,  neden ayrıldığı konusu da en çok sorulan sorulardan birisi oldu. Kerem Bursin Sen Çal Kapımı’ndan neden ayrılıyor sorusu için sosyal medyada dolaşan iddialara göre düşen reytingler sebep gösterildi. Dizinin düşen reytingleri nedeni ile Kerem Bürsin’in diziden ayrılacağı iddia ediliyor.

Dijital Platforma Geçiyor


Kerem Bürsin’in Sen Çal Kapımı dizisinden ayrıldıktan sonra başlayacağı yeni projesinin dijital platformda yayınlanacağı belirtiliyor. Başarılı oyuncu Nilperi Şahinkaya ile birlikte başrolü paylaşacağı Aynen Aynen isimli yapımının kadrosuna katıldığı iddia ediliyor. Ancak bu gelişmelere ilişkin olarak yapılan açıklamalarla şu ana kadar iddialar yalanlandı.