Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
FOX TV'de deprem! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı final yapıyor! Sen Çal Kapımı dizisi ekran macerasını tamamlıyor! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sen Çal Kapımı dizisi diğer diziler arasında kayboldu gitti! FOX TV sabah saatlerinde yapıma Sen Çal Kapımı dizisine final kararını duyurdu! Sen Çal Kapımı dizisi hayranlarına soğuk duş!

Sen Çal Kapımı çakıldı!

Sen Çal Kapımı dizisi çakıldı, yapım acil final kararı verdi! FOX TV en sevilen dizileri arasında yer alan, reytingler düşük olsa da yurt dışı satışları rekor kıran Sen Çal Kapımı dizisi için FOX TV tamam dedi. Hande Erçel ve Kerem Bursin başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi apar topar yayından kaldırıldı.

Tarihin en düşük reytingini alıp bitti!

FOX TV, Sen Çal Kapımı dizisine reklam bulamıyor. Dün akşam ekranlara gelen bölümde 2,33 reytingle 17. sıraya kadar düşen Sen Çal Kapımı dizisi, Gönük Dağı 10,19 reyting, Kardeşlerim 10,12 reyting ve Kuzey Yıldızı final kararı almasına rağmen 5,17 reyting alarak günü tamamladı! Sen Çal Kapımı dizisi Gönül Dağı ve Kardeşlerim 5 katı, final yapacak Kuzey Yıldızı yarısı kadar izlenmedi. FOX TV adalet diyerek Sen Çal Kapımı dizisi yayından kaldırdı!

FOX TV Adalet için..

Baraj dizisini 6 - 7 oranında reytinglerle bitiren FOX TV, Sen Çal Kapımı dizisi için daha fazla dayanamadı. Savaşçı ve The Split dizileri iki dizinin bitmesini beklerken Baraj sonrası bitecek dizi Sen Çal Kapımı dizisi oldu! Sen Çal Kapımı yayından kaldırılması haberi yapıma bildirildi!

Hande Erçel ve Kerem Bursin çok üzgün!Dizinin hayranları Hande Erçel ve Kerem Bursin için diziyi izliyordu. Dün yayınlanan bölümde finale yakın sahnelerin çekildiği gözlerden kaçmadı. Fanatik izleyiciler, kaç aydır bu sahneleri bekliyorduk diyerek Sen Çal Kapımı final yapacağını tahmin etmişti. Sabah saatlerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'e final kararı bildiren FOX TV, diziyi 2 hafta içinde bitiriyor!

Sen Çal Kapımı final tarihi belli oldu!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi final tarihi belli oldu! Sen Çal Kapımı 17 Nisan cumartesi akşamı final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Bu hafta son set haftası olacak ve muhteşem bir finalle Sen Çal Kapımı final yapacak!

Yapımcı final yok demişti ancak..

Sabah saatlerinde bir çok kişi Sen Çal Kapımı dizisi yapımcısı Asena Bülbüloğlu yazmaya başladı! Asena hanım "Dizi reytingleriyle oynanıyor, sadece Fandom izlese 5 reyting alır" diyerek final kararından döndürmeye çalışıyor ancak final kararı yapımdan değil kanaldan geldiği için herkes sessiz!

Sen Çal Kapımı platform değiştirir mi?Hande Erçel ve Kerem Bursin indirim yapması durumunda Sen Çal Kapımı dizisi platform değiştirebilir. Özellikle Exxen için Sen Çal Kapımı flörtü gelebilir. Acun Ilıcalı daha önce bir çok dizide yaptığı gibi bu sefer platform transferi gelebilir. Bu hafta Hekimoğlu dizisi için platform anlaşması yapılmıştı. Sen Çal Kapımı bu kadar yurt dışında izlenirken hangi platform alırsa ciddi bir abone artışı sağlayacaktır!

Editör: İlan35