A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in 11 Haziran'da başlayacak EURO 2021 için şarkı yapılması çağrısına ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'dan yanıt geldi. Ünlü şarkıcı Sandal, "Gereği yapılacaktır" ifadelerini kullandı.

Haziran ayında başlayacak Avrupa Şampiyonası'nda A Grubu'nda İtalya, İsviçre ve Galler ile mücadele edecek A Milli Futbol Takımımız, turnuvanın açılış maçında 11 Haziran'da İtalya karşısına çıkacak. Turnuvada başarı elde etmek isteyen genç milli takımımızın teknik direktörü Şenol Güneş, tüm Türkiye'nin desteğini beklediklerini kaydetti. Tecrübeli teknik adam, 13 yıl sonra yeniden Avrupa Şampiyonası'na katılan milli takımı desteklemek için özel projelerin geliştirilmesi gerektiğini aktardı.

Şenol Güneş: "Yeni şarkı bekliyoruz"

2002 Dünya Kupası'nda milli takımın iyi bir hava yakaladığını aktaran tecrübli teknik adam Şenol Güneş, bu atmosferde yapılan şarkıların da etkisi olduğunu söyledi. 2002'de Dünya Kupası başlamadan önce Tarkan'ın "Bir oluruz yolunda" şarkısını duyunca çok etkilendiğini aktaran Güneş, o şarkının milli takım ruhuyla tamaen eşleştiğini kaydetti. Mustafa Sandal’ın "Pazara kadar değil mezara kadar" şarkısının da kendileri için ayrı bir yere sahip olduğunu aktaran deneyimli çalıştırıcı, EURO 2021 için yeni bir şarkı beklediklerini altını çizdi.

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş'in 11 Haziran'da başlayacak EURO 2021 için şarkı yapılmasını istemesi üzerine ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'dan yanıt geldi. Sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşım yapan Sandal, milli takımın dünya üçüncüsü olduğu 2002 yılına damga vuran "Pazara kadar değil mezara kadar" şarkısıyla ilgili yorumda bulundu.

Mustafa Sandal'ın yanıtı!

2002 Dünya Kupası'nın en çok hatırlanan şarkısıyla ilgili Şenol Güneş'ten gelen yorum üzerine ünlü şarkıcı Mustafa Sandal şu açıklamada bulundu.

"Hocama ve Milli Takıma, 'Pazara Kadar' şarkımızla uğurlu gelmiştik. Şimdi sıra 2021 Avrupa Şampiyonası'nda. Şenol hocama ve federasyon yetkililerine bu çok kıymetli milli göreve beni ve ekibimi layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Gereği yapılacaktır."