Sercan Hamzaoğlu son olarak Acun Ilıcalı ile yaşadığı polemik ile gündeme gelmişti. Sercan Hamzaoğlu ile ilgili son dakika gelişmeler yaşanırken sosyal medya hesapları da merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı tartışma ile gündeme oturan Sercan Hamzaoğlu ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Özellikle Acun ılıcalı'ya sarf ettiği sözler sonrasında sert tepki çeken Sercan Hamzaoğlu’nun Sözcü Gazetesinden kovulduğu öne sürüldü. Peki Sercan Hamzaoğlu kimdir Kaç yaşında? Sercan Hamzaoğlu sözlüden kovuldu mu?

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile polemiğe giren ve Sosyal medyadan sert tepki çeken Sercan Hamzaoğlu bir kez daha gündemde. Sercan Hamzaoğlu hakkında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ederken kimdir Kaç yaşında gibi soruların yanıtı merak edilmeye araştırılmaya başlandı. Peki Sercan Hamzaoğlu kimdir? Sercan Hamzaoğlu Twitter hesabı ne? Sercan Hamzaoğlu Sözcü Gazetesinden kovuldu mu?

Sercan Hamzaoğlu kimdir kaç yaşında?

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Sercan Hamzaoğlu Sözcü Gazetesinde spor muhabirliği ve yazarlığı yapıyordu. Özellikle son dönemlerde Acun Ilıcalı ile ilgili attığı tweetler ve yazdığı yazılarla gündeme oturan Sercan Hamzaoğlu'na ünlü televizyoncu sert tepki göstermişti. Kısa süre içerisinde sosyal medyada gündeme oturan Sercan Hamzaoğlu Twitter kullanıcılarının da tepkisini çekmişti.

Sercan Hamzaoğlu Twitter hesabı ne?

Twitter kullanıcısı olan aynı zamanda Sözcü gazetesi Fenerbahçe muhabiri olarak da Twitter'dan takıma dair birçok haber paylaşan Sercan Hamzaoğlu sosyal medyada @sercanhamzaolu hesabını kullanıyor. Twitter'da 301 binin üzerinde takipçisi bulunan Hamzaoğlu son olarak Acun Ilıcalı ile yaşadığı tartışma ile gündeme oturmuştu.

sercan-hamzaoglu-kimdir-neden-gundemde-sercan-hamzaoglu-sozcu-gazetesinden-kovuldu-mu-1

Sercan Hamzaoğlu Sözcü Gazetesinden kovuldu mu?

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ile Edin Dzeko Transfer haberi uzundan polemiğe giren ardından da Ali Koç ile tartışan Sercan Hamzaoğlu Sözcü gazetesindeki işinden kovuldu. Gazetenin işine son verdiğini sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile duyuran sercanhamzaolu, “Değerli okuyucularım, Herkesin malumu olan (organize) gelişmeler üzerine “PATRON” kararı ile yıllarca emek verdiğim kurumum tarafından bugün işime son verildi. Sözcü Gazetesi çatısında çalışan ve bana desteklerini esirgemeyen tüm emekçi gazeteci meslektaşlarıma teşekkür ederim. Mesleğimden ve kongre üyesi olduğum çocukluk sevdamdam beni hiç kimse ayıramaz. Tek başıma da kalsam inandığım yoldan yürümeye devam edeceğim. Elbet O’nun da bir hesabı var diyerek bunu yapanları Allah’a havale ediyorum. Bugüne kadarki destekleriniz için siz değerli okuyucularıma en derin sevgilerimi arz ederim.” dedi.