Seren Serengil'den kötü haber! Apar Topar Ameliyata alındı! Durumu ağır!

Seren Serengil'den kötü haber! Seren Serengil acil olarak ameliyata alındı! Verdiği kilolarla dikkat çeken Seren Serengil, sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Seren Serengil sağlık durumu

Gündem 07.06.2021 - 12:54 07.06.2021 - 13:00 Berkay Keskin

Seren Serengil'den kötü haber! Seren Serengil acil olarak ameliyata alındı! Verdiği kilolarla dikkat çeken Seren Serengil, sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Seren Serengil sağlık durumu merak ediliyor!

Seren Serengil'den kötü haber

Seren Serengil sabah 05:30 sularında ameliyata alındı. Artan ağrılar sonucu hastaneye kaldırılan Seren Serengil, sağlık durumu hakkında üzücü haberler geldi.

Safra Kesesi çalışmayacak durumda

Seren Serengil geçirdiği ameliyatlar nedeniyle Safra kesesi çalışmayacak hale geldi. Seren Serengil safra kesesi alınacağı bildirilen doktorlar,  su içmemesinden kaynaklı yine geçirdiği ameliyat nedeniyle böbreklerde oluşan taşlar kanalı tıkadaığı için acilen ameliyata alındığı açıklandı. 

Seren Serengil sağlık durumu kötü

Doktorlar Seren Serengil durumunun ciddiyetini koruduğu ve herşeye hazırlıklı olmasını ailesinden istedi. Seren Serengil, 7 haziran ameliyata 45 dakika sonra tekrar girecek ve gece olduğu gibi yine riskli bir ameliyat olacak.

Seren Serengil sağlık durumu an ve an sizlere aktaracağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@