Şeyma Subaşı'nın adına Kripto para çıkarıldı! Şeyma Subaşı ($SYMS) kaç TL, kaç Dolar?

Şeyma Subaşı'nın adına kripto para çıkarılması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. ‘Meme coin’ olarak bilinen şaka kripto paralara Şeyma Subaşı da eklendi.

Magazin 07.06.2021 - 12:50 07.06.2021 - 12:56 Volkan Arık

Özel hayatı ile sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı Şimdi de kripto para dünyasına adım attı. Şeyma Subaşı adı ile çıkarılan Kripto para PooCoin adlı küçük bir Kripto para borsasında işlem görmeye başladı. Şeyma Subaşı'nın adına kripto parayı kimin ve neden çıkardı bilinmezken şimdiden yükselişe geçmesi de dikkat çekti. Peki Şeyma Subaşı ($SYMS) kaç TL, kaç Dolar?

ÖĞRENCİLERE YARDIM TOPLAMAK AMACIYLA MI ÇIKARILDI?

Şeyma Subaşı adına ‘SYMS’ kısaltmasıyla Listelenen Kripto para sosyal medyanın da gündemine oturdu. Şeyma Subaşı Kripto parası etiketi ile Twitter'da gündem olan olayda söz konusu kripto paranın öğrencilere yardım toplamak amacıyla çıkarıldığı iddia edildi.

seyma-subasinin-adina-kripto-para-cikarildi-seyma-subasi-syms-kac-tl-kac-dolar-2

ŞEYMA SUBAŞI ($SYMS) KAÇ TL, KAÇ DOLAR?

Şeyma Subaşı'nın adıyla çıkarılan yeni Kripto para şu anda 0.32 dolardan işlem görmeye devam ediyor. 'Meme coin'lere Türkiye’den son örnek ise organize suç örgütü lideri Sedat Peker adına çıkarılan Kripto para olmuştu. Şeyma Subaşı için çıkarılan Kripto para için Telegram grubu da açıldı. Telegram grubu açıklamasında ise Şeyma Subaşı'nın kitabında da geçen ve çok konuşulan "Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin" ifadeleri değildi.

MEME COİN NEDİR?

Şaka amacıyla çıkarılan ve kaynananın eli ile tanınan Kripto para çeşitlerine meme coin veriliyor. 2010 yılında ünlü 9GAG geyiği olarak çıkarılan Dogecoin, 2021 yılının başlarında büyük patlama yapmış ve yatırımcılarına Kazan sağlamıştı. Ancak bu durum her şaka parasının kazanç sağlayacağı anlamına gelmiyor.

Şeyma Subaşı adına SYMS kısa adıyla çıkarılan kripto para da şaka amacıyla çıkarıldı. Kim ya da kimler bu parayı çıkardı bilinmiyor ancak Twitter'da yer alan bir tweete göre paranın çıkarılma amacının öğrencilere yardım toplamak olduğu iddia edildi. Benzer amaçlarla geçtiğimiz günlerde de farklı kripto paralar çıkarılmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@