Ünlü güzel Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un "sevgililik sözleşmesi" imzaladıkları iddiası magazin gündeminde ilk sırada yerini aldı.

2008 yılında hayatlarını birleştiren Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ çifti, bu evlilikten Kuzey ve Uzay adını verdikleri iki çocuk sahibi olmuş ve 2015 yılında boşanmaya karar vermişti.

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

Çiftin boşandıktan sonra çocukları ve olası magazin haberleri sebebi ile yeni sevgilileriyle görüntü vermeme amacı ile ‘sevgili sözleşmesi’ imzaladıkları iddiası ve bu sözleşmenin şartlarındaki tazminat maddesi gündem oldu.

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ oğulları Kuzey için bir araya geldi - Magazin haberleri

Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ haziran ayında Armağan Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olmuş ve eski eşi Çağla Şikel ile aralarındaki ilişkiyi “Biz arkadaş değiliz. Aynı çocukların annesi babayız, öyle bakmak lazım. Bizim bir arkadaşlığımız yok şey anlamında yani devamlı birbirimizle görüştüğümüz arkadaşlığımız yok doğal olarak yani. Ama egomuzu bir kenara bıraktık” diyerek anlatmış ve çift olarak tekrar gündeme gelmelerine ve yorumlanmalarına neden olmuştu.

Emre Altuğ'dan Çağla Şıkel itirafı! Biten evlilikleriyle ilgili ilk kez konuştu - Son Dakika Magazin Haberleri

Bu gündem den sonra şimdi de Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, Çağla Şıkel ve eski eşi Emre Altuğ’un boşanmanın sonrasında çocuklarının magazinsel durumlardan etkilenmemesi adına yeni aşklarıyla görüntü vermemek üzere anlaştıkları ortaya çıktı.

Boşanmanın sonrasında bugüne kadar sevgilileriyle poz vermeyerek zaten dikkat çeken çiftin, bu haber sonrası her iki taraftan birinin basında aşk fotoğraflarının çıkması durumunda yüklü miktarda tazminat ödeyeceği söylentileri gündem oldu.