{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1613557792404","source":"other","origin":"unknown"}

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!
Acun Ilıcalı'nın eski karısı Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlara ara vermeden devam ediyor. Yaptığı her Instagram paylaşımı ile görenleri şaşkına çeviren Şeyma Subaşı, yine durmadı. Ünlü fenomen Şeyma Subaşı şimdilerde yeni sevgilisi ile birlikte dolu dizgin aşk yaşıyor. Şeyma Subaşı sevgilisiyle yaşadığı aşkı, sürekli takipçileri ile paylaşıyor. Hemen hemen her gün attığı hikaye paylaşımlarında yeni sevgilisi, Mısırlı Mohammed Alsaloussi'ye de yer veriyor. Şeyma ve yeni Mısırlı aşkının paylaşımları sosyal medyayı sallamayı başarıyor. İtalyan sevgilisi Dj Guido Senia'dan sürpriz bir şekilde aniden ayrılan Şeyma Subaşı, bir süredir zengin sevgilisi ile beraber Miami'de yaşıyor. Lüks arabaları ve pahalı hediyeleriyle Şeyma'yı şımartan Mısırlı sevgilisi, Şeyma'ya her istediğini veriyor. Şeyma her geçen gün paylaşımların dozunu arttırmaya ve görenleri şaşırtmaya başladı. Bornozla sevgilisine sarıldığı fotoğrafı henüz sindiremeyen takipçileri sonrasında Şeyma sevgilisinin kucağında mini elbiseli fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Gündemi sürekli meşgul eden sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, şimdi de yeni bir video paylaştı. Şeyma'nın bu videosunu sevgilisi görmesin!Şeyma Subaşı'nın Instagram Paylaşımları Şok Ediyor!

Türkiye'nin en başarılı televizyoncularından olan Acun Ilıcalı ile uzun bir dönem ilişki yaşayan ve sonrasında evlenip 1 sene sonra boşanan Şeyma Subaşı, şimdilerde aşkı doruklarda yaşıyor. Acun Ilıcalı ile süren 10 senelik beraberliğini evlilik ile taçlandırmıştı. Ancak 1 sene olmadan Şeyma ve Acun soluğu adliyede boşanırlarken aldı. Şeyma, Acun ile biten ilişkisinin ardından kısa bir süre sonra İtalyan Dj Guido Senia ile birlikte olmaya başladı. Özellikle karantinanın büyük bir çoğunluğunu geçirdiği İtalyan sevgilisi Guido ile karantinadan hemen sonra ayrıldı. Ani ayrılık sonrasında Şeyma'nın adı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile anılmaya başlandı. Uzunca bir süre yeni sevgilisini gizleyen ve gözlerden uzak aşkını yaşayan Şeyma Subaşı, aşkını bir gösterdi pir gösterdi.

Ünlü sosyal medya fenomeni yeni sevgilisi ile yaptığı ilk paylaşım sonrasında ilişkisini herkese duyurdu. İlişkisini resmen duyuran Şeyma Subaşı, yeni Mısırlı sevgilisi ile paylaşımlarını da abarttı. Yeni sevgilisi ile ulu orta aşk yaşayan ve aşırı yakın pozlarıyla takipçilerini şaşırtmaya devam eden Şeyma'dan yeni bir hamle geldi.

Şeyma Bu Defa Abarttı!

Ünlü sosyal medya fenomeni  2 Temmuz 1990 doğumludur. 30 yaşında olan Şeyma Subaşı, genç kızlara taş çıkaracak fiziği ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Öte yandan yaptığı fotoğraf ve video paylaşımları ile takipçilerini şaşkına çeviriyor. Son dönemlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarında bolca aşka yer veriyor. Hemen hemen her fotoğrafında yeni Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'ye de yer veriyor. Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından sevgilisi ile yaptığı sarmaş dolaş fotoğraflardan sonra şimdi de dans videoları atmaya başladı. Şeyma Subaşı'nın direk dansı yaptığı ve bu dans videosunu sosyal medya hesabından paylaştığı görüldü. Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma'nın bu direk dansı videosu, takipçileri tarafından şaşkınlık ile karşılandı.

Direk Dansı yaptı!174 boyunda olan ve spora çok önem veren Şubaşı'nın yeni paylaştığı dans videosu oldukça dikkat çekici. Şeyma Subaşı'nın bu dikkat çekici direk dansı videosunu gören sevgilisinin tepkisini ise takipçileri merak ediyor.