Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı yeni bir aşka yelken açarak magazin gündemine bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından kalp emojisi koyarak selfie paylaştığı Mehmet Germiyanlıgil merak konusu oldu. Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Mehmet Germiyanlıgil kimdir, nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor soruları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar…

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile ünlü iş insanı Acun Ilıcalı 2017 yılında evlendi. Çiftin 2013 yılında Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya gelmişti. Ancak Ilıcalı ve Subaşı çifti bir yıllık evliliğin ardından 2018’de karşılıklı anlaşarak boşandı. Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı iki yıl İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşadı. Guido’dan ayıldıktan sonra Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açtı. Ancak geçtiğimiz günlerde Meedo’dan da ayrıldı. Subaşı şimdi Mehmet Germiyanlıgil ile anılıyor. Germiyanlıgil’in kim olduğu merak konusu oldu.

5_1280x720-1

İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti

Şeyma Subaşı’nın Yeni Sevgilisi Mehmet Germiyanlıgil Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı iş insanı Acun Ilıcalı ile 2017 yılında evlendi. Bir yıllık evlilikten sonra çift anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin Melisa adında bir kız çocukları var. İş insanı Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın ayrılığı çok ani olduğundan dolayı magazin gündeminde deprem etkisi yaratmıştı.

İş insanı Acun Ilıcalı ile ayrıldıktan sonra Subaşı İtalyan İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Covid-19 salgınında yaşanan karantina sürecini Senia ile geçiren Subaşı, normalleşme süreci ile tatile gitmişti. Ancak Subaşı ile Senia ilişkisi de kısa süre sonra bitmişti. Subaşı Senia ile ayrıldıktan sonra Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile birlikte olmuştu. Bu birlikteliği de ayrılık ile sonuçlanan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı bir süredir Hakan Sabancı ile de anılmıştı.

1_1280x720

Mehmet Germiyanlıgil Kaç Yaşında, Nereli ve Ne İş Yapıyor?

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile ayrılan Şeyma Subaşı magazin gündemine bomba gibi bir haber ile geldi. Şeyma Subaşı iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile daha önce de aşk yaşadığı iddia edilmiş. Subaşı bununla ilgili olarak “Daha ne kadar saçmalayacaksınız acaba. Mehmet benim 15 senelik arkadaşım, abimdir. Bunu herkes bilir. Ne saçma haberler yapıyorsunuz yahu. Bari bir doğrusunu sorun araştırın sonra atın ortaya. Her yalan habere cevap mı vereceğiz. (Güzel, kaliteli, renkli ınstagram storylerimin yerine su saçma açıklamayı yapmak zorunda bıraktınız okuyun alın hemen sileceğim. Devam edeceğim renkli storylerimize.)” açıklamalarında bulunmuştu.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ınstagram hesabından Mehmet Germiyanlıgil ile olan selfie’sini paylaştı. Fotoğraftaki “benim” yazısı ve kalp emojisi magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Germiyanlıgil’in kim olduğu, ne iş yaptığı, kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu merak konusu oldu.

Mehmet Germiyanlıgil, Türkiye’nin en bilinen iş insanları arasında yer alıyor. Germiyanlıgil, 1965’te dünyaya geldi. 1992 yılında İngiltere’de olan Bentley Üniversitesinden mezun olmuştur. Germiyanlıgil, ismi Altivi olan internet açık artırma sitesinin sahipleri arasında yer alıyor. Ünlü iş insanı Mehmet Germiyanlıgil, Elif Dürüst ile evlenmişti. Ancak Germiyanlıgil evli olduğu dönemde eşini Derin Mermerci ile aldattığı yönünde haberler çıkmıştı. Bu iddialardan sonra Dürüst ve Germiyanlıgil çifti 2006 yılında boşandı. Elif Dürüst boşanma davasında sonra 2 milyon dolar tazminat aldı. Çiftin Yasemin isminde bir de kız evlatları bulunuyor.