{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1604919148704","source":"other","origin":"unknown"}

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!
2 Temmuz 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu  Acun Ilıcalı ile 10 senelik birlikteliğin ardından 2017 senesinde Acun Ilıcalı ile dünya evine girmişti. 1 sene süren evlilik 2018 senesinde anlaşmalı boşanma ile son bulmuştu. Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından çok uzun zaman geçmeden yeni bir aşka yelken açtı. İtalyan Dj Guido ile aşk yaşamaya başladı. Koronavirüs başladıktan sonra zorunlu karantinayı birlikte Şeyma Subaşı'nın İstanbul'daki evinde geçiren ikili, Youtube'a da videolar yükledi.

Karantinadan hemen sonra ilişkilerini sonlandıran ikili hakkında pek çok dedikodu ortaya atıldı. Atılan iddialardan en çok konuşulanı, Guido'nun fatura, masraf gibi konularda elini cebine atmaması konusuydu. Ünlü çiftin maddi anlamda birbirine destek olmamasından dolayı ayrıldıkları konuşuldu. Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabından yaptığı açıklamaya göre ise, çift uzak mesafe ilişkisinin zorluğundan dolayı ayrıldıklarını belirtti.

Uzun süredir yeni bir ilişki yaşamayan ünlü isim ara ara farklı ünlü isimlerle adı anılıyordu. Çıkan aşk iddialarını yalanlayan Subaşı, şimdilerde ünlü bir yatırımcı ile birlikte dedikoduları ortada dolaşıyor.Şimdilerde Türkiye'den giden ve Miami'de parti parti dolaşan Şeyma Şubaşı'nın adı Mısırlı bir yatırımcı ile anılıyor. İzmir'de yaşanan 6.6 şiddetindeki depreminin hemen ardından Cadılar Bayramı partisine giden ve Instagram hesabı üzerinden yaptığı hikaye paylaşımlarıyla linç yiyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı önceki gece de yine büyük bir ev partisindeydi. Şeyma Subaşı'nın katıldığı bu ev partisinde bu aralar gündemde olan manken Şevval Şahin'de vardı. İkili takipçilerini story yağmuruna tuttu.Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ev partisine giderken yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Partiye giderken bindiği Ferrari marka bir otomobilin sağ koltuğunda oturuyordu ve birçok paylaşım yaptı. Bu yaptığı paylaşımlarla yeni bir dedikoduya ortam yarattı. Şeyma Subaşı'nın bindiği ve Instagram hesabından paylaştığı Ferrari'nin Mohammed Al saloussi adında Mısırlı genç bir yatırımcıya ait olduğu bilgisi alındı. İkilinin aşk yaşayıp yaşamadığı ise henüz bilinmiyor.Şeyma Subaşı, Mohammed Al saloussi'den önce de Instagram'dan iş insanı olan Mehmet Germiyanlıgil ile hikaye paylaşmıştı. Mehmet Germiyanlıgil ve Şeyma Subaşı hakkında çıkan aşk dedikodularına Şeyma Subaşı şu açıklamaları yapmıştı: "Daha ne kadar saçmalayacaksınız, o benim abimdir" diyerek aşk iddialarını yalanlanmıştı.