Türk Hava Yolları’ndan alınan son ilginç haber Bakan Nebati’nin yeğeninin İkram ve Uçak İçi Ürünler Başkanı olarak atanması oldu. Dolayısı ile Nureddin Nebatinin yeğeni Seyyid Mahmut Nebati kimdir? Seyyid Mahmut Nebati'nin mesleği nedir? soruları da merak konusu oldu.

 İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucusu ve İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin yeğeni Seyyid Mahmut Nebati, Türk Hava Yolları (THY) İkram ve Uçak İçi Ürünler Başkanı olarak atandığını açıkladı.

Nureddin Nebatinin yeğeni Seyyid Mahmut Nebati kimdir? Seyyid Mahmut Nebati'nin mesleği nedir?

İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin yeğeni Seyyid Mahmut Nebati, Türk Hava Yolları (THY) İkram Başkanı oldu" diyerek THY'deki son haberi duyurdu.

Nureddin Nebatinin yeğeni Seyyid Mahmut Nebati kimdir? Seyyid Mahmut Nebati'nin mesleği nedir?

Seyyid Mahmut Nebati kimdir?

Hakkında henüz fazla bilgi bulunmayan Seyyid Nebati'nin tekstilci olduğu iddiaları bulunuyor.

Belediye Şubat Ayından İtibaren %60 Zamlı Maaş Ödeyeceğini Açıkladı Belediye Şubat Ayından İtibaren %60 Zamlı Maaş Ödeyeceğini Açıkladı

Son dönemde yöneticileri ve aldıkları paralar ile dikkat çeken THY tarafından yapılan atanma duyurusunda ise “Değerli çalışma arkadaşlarımız, İcra Komitesinin aldığı atama kararını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Sn. Seyyid Mahmut Nebati’nin İkram ve Uçak İçi Ürünler Başkanı olarak atanmasına karar verilmiştir. Yeni görevlendirmenin ortaklığımıza ve çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz” denildiği görüldü.