SGK'lı emekliler bu habere çok sevinecek. İş Bankası emeklilere özel yüksek promosyon ödemesi yapıyor. Güncellenen kampanya ile birlikte artık ne kadar ödenecek? Mart ayının sonunda bitecek kampanyayı kaçırmak istemeyenler başvuru yapmaya başladı.

SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) emeklilerine sunulan promosyon tekliflerinde özel bankaların çoğunlukla daha fazla ödeme yaptığı biliniyor. Bu nedenle özel bankaların tekliflerine olan ilgi, kamu bankalarına göre biraz daha fazla. Son olarak İş Bankası'ndan da önemli bir hamle geldi. Banka, aldığı kararla birlikte emeklilere en fazla kaç bin TL ödeyeceğini açıkladı. 

İş Bankası Emekli Promosyon Kampanyası

Banka, emeklilere 7500 TL'ye varan emekli promosyonu ile gündeme geliyor. Bu sayede emeklilere ortalamanın üzerinde bir ödeme yapılacak. Öte yandan sağlanan diğer fırsatlar da açıklandı. Eğer başvuru yaparsanız, sizler de aldığınız maaşa göre bir emekli promosyonu ödeme alma hakkı kazanacaksınız. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

paradesteği

31 Mart'a Kadar Geçerli Olacak!

Kampanyanın Kasım ayında başladığı biliniyor. 31 Mart 2023 tarihine kadar da geçerli olacak. Bankaların Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında bir tarih verdikerini de iletelim. Eğer emekli promosyonu almak için bu bankayı tercih edecekseniz, ypamanız gereken şey oldukça basit. Şubeye giderek yüz yüze görüşebilir, mobil uygulamayı kullanabilir veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz.

promosyonişbankası