SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler bağlamında geri ödemesiz para! 15 gün içinde başvurursanız, nakit 2 bin 500 TL verilecek. Son dakika açıklama yapıldı! İşte detaylar...

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler bağlamında geri ödemesiz para! 15 gün içinde başvurursanız, nakit 2 bin 500 TL verilecek. Son dakika açıklama yapıldı! İşte detaylar...   Türkiye'nin tanınmış özel bankaları arasında yer alan Akbank, artan faiz oranları ve ekonominin içinde bulunduğu durum sonrasında emekliler için güzel bir kampanya yaptı.  Akbank'ın kendi resmi web internet sitesinde yayınlanan ek ödeme detaylarına göre, alakalı şartları taşıyan bütün emeklilere 2 bin 500 TL nakdi yardım limiti sağlanacak.

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

Akbank Emeklilere Promosyonlu Ödeme Miktarı 

Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Akbank, 30 Nisa'a kadar bankada 3 sene kalmayı taahhüt eden ve emeklilik hesabı tespit edilen emekli müşterilerine değişen tutarlarda nakit yardımı gerçekletireceğini duyurdu. Akbank doğrultusundan tasarlanan promosyon kampanyaları ve başka ek ödeme kampanyasına katılmak isteyen yurttaşların 30 Nisan'a kadar banka şubesi, mobil program ya da internet bankacılığı üzerinden hesaplarını bankaya aktarmaları talimatını vermeleri gerekir.

Bankada sarfedilen promosyon şekli, ek ödemenin maaşa yansıtılması manasına gelmektedir. Firma ile imzalanan sözleşmelere göre oluşturulan bu ödemenin tutarı bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bütün şirketlerin bankalarla belirli maaş sözleşmeleri vardır. Mesela sağlık ve eğitime ayrılan fonlar anlaşmanın imzalandığı bankalarda saklanıyor.

Yıllar içerisinde paraya yansıtılan faiz, çalışanlara ve emeklilere promosyon şeklinde yansır. Hem de bankalar maaş anlaşmaları karşılığında şirketlere ödeme de yapmaktadır. Bu ödeme aynı vakitte maaş promosyonunun mühim bir parçasıdır.