SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklileri oldukça ilgilendiren bir haber geldi. Emekli yurttaşların maaşlarına ekstradan 1.233 TL'lik bir artış yapılacak.

SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklileri Bayram için mest edecek haber! Maaşlarda 1.233 TL ek artış yapılacak! Emeklileri yakından ilgilendiren müjdeli haber son dakika bağlamında açıklanmış durumda. Emekli yurttaşların maaşlarına ekstradan 1.233 TL'lik ek bir artış olacak. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli kişilerin aldıkları maaşlara ek olarak 1.233 TL'lik artış sağlanacak. 2022 yılı bağlamında emekliler bilhassa de maaşlarına gelen zam ile birlikte rahat bir soluk almıştı. Nisan ayının artık sonlarına geldiğimiz şu günlerde  milyonlarca vatandaşın maaşlarına eklenecek olan ek zam haberleri maaşlar ile birlikte gelişmeleri yakından takip edilmektedir. Memur ile memur emeklilerinin yanısıra başka tarafın BAĞ-KUR ile SSK emeklileri, ağırlıkları zamlı maaşlarını yanısıra başka taraftan ekstradan bir zam daha olacak. Oldukça fazla bir şekilde artış gösteren enflasyon rakamları sonrasında maaşlara adeta erimişti. Bu anlamda milyonlarca kişi aldıkları maaşların yeniden zamlanması için taleplerini iletmeye devam ediyor. 

Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar

3600 ek gösterge son dakika açıklaması 

Milyonlarca çalışan ve emekli kişiler, 3600 ek gösterge bağlamında çalışmaları yakından takip ediyor. Genellikle de geçtiğimiz zamanlarda memur ile memur emeklilerine yönelik toplu sözleşme görüşmeleri sonrasında 3600 ek gösterge ile ilgili detaylı ilerlemeler yaşanmıştır. 3600 ek gösterge ile ilgili çalışmaların tamamı yerine getirildiğinde aşklara çok önemli manada bir katkı sağlayacak.

Milyonlarca vatandaşın sabırsızlıkla gelmesini umduğu 3600 ek gösterge çalışması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan doğrultusundan geçen aylarda talimat verilemk suretiyle tekrar gündeme gelmişti.  3600 ek göstergenin kabul edilmesinin ardından maaşlar oldukça yüksek şekilde artacaktır. Özellikle öğretmen, Polis maaşları oldukça tatmin edici olacaktır.