SGK-SSK'lı yani sigortalı olarak çalışan vatandaşlara müjde! 150.000 TL'ye kadar nakit bundan sonra sorun değil, İstediğiniz vakit hesabınıza yatıracaksınız. Son dakika haberi ile sizlerde anında 150.000 TL nakit alın.

SGK-SSK'lı olarak çalışan kişilere müjde! 150.000 TL'ye kadar nakit artık sıkıntı değil, İstediğiniz zaman alın... Son dakika haberi ile sizlerde anında 150.000 TL nakit alın. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlara 150.000 TL'ye kadar nakit kredi verecek olan bankalar bu ay içinde kampanyalarını yeniledi.  Nakit gereksinimi olan vatandaşlar 150.000 TL bağlamında süratli bir şekilde banka üstünden kredi kullanabiliyor. 150.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, 2 sene vadeli kredi kullanacağı amacıyla gelir haline bakarak ve kredi notuna bakarak onay verilmektedir. Kredi müracaatı yapacak olan vatandaşlar kredi notu 1000 ve üstünde olması halinde ve gelir hali iyi olması halinde kredi alacaktır. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Şekerbank bağlamında 150.000 TL'ye kadar nakit müracaatı 

Şekerbank yapmış oldukları kredi kampanyaları ile eş güdümlü vatandaşları süratli bir şekilde kredi olanağı sağlamaya devam ediyor. Nakit ihtiyacınızın olması halinde 150.000 TL'ye kadar acil tüketici kredisi kampanyasına girerek, işlem sağlayacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak alınabilir. 

Şekerbank üzerinden müracaat gerçekleştirmek istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimliğinizle eş güdümlü gitmeniz yeterli gelmektedir. Emekli maaşınızı bu banka üzerinden alıyorsanız, emekli maaş hesaplarınız vasıtasıyla alacağınız yüksek limitli kredilerde, başka bankadaki olan borçlarımız da kapatabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması halinde kredi kullanacak olan vatandaşlar, 3 dakika içinde neticelerini 

Şekerbank üzerinden öğrenebiliyor. Şekerbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, prosedür gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ilaveten banka müşterisi olması halinde mobil program vasıtasıyla de istedikleri vakit müracaatlarını gerçekleştirebiliyor.

Halkbank 150.000 TL nakit kampanyası 

Kamu bankası olan Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, banka şubelerine giderek ya da bankanın internet sitesine girerek buradaki tüketici kredisi müracaat formunu doldurarak prosedür yapabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması halinde, Halkbank üzerinden süratli bir şekilde düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyorsunuz. Genellikle emekli olan kişilerin bu banka üzerinden emekli maaş alması halinde maaşlarının 24 katına kadar kredi alacağını söylemek isteriz.