SGK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlar bağlamında müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Bu anlamda o bankaya başvurun, geri ödemesiz 2.500 TL hemen alın! İşte haberimizin detayları

SGK ve Bağkur'lu emekli olan kişilere müthiş haber var! O bankaya başvurun, geri ödemesiz 2.500 TL hemen alın! Emekliler, emekli maaşlarını TEB Bank bağlamında taşıdıkları taktirde 2.500 TL'ye varan emekli promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor. Yalnızca emekli maaşlarını taşıyıp 3 sene süresince o bankadan alacakları sözünü veren emekli vatandaşlar, emekli promosyonu ödemesinden faydalanabiliyor. Ekstra bir şart aramadan nakit bir şekilde alınabilen emekli promosyon kampanyasının detayları ve çok daha çoğu haberimizde...

TEB Bank emekliye ödeme

Emekli maaşlarını bir diğer bankadan TEB Bank'a taşıyanlar ile ilk kez SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olmaya hak kazanan vatandaşlarının maaşlarını 3 sene süresince TEB Bank şubeleri üzerinden alma sözü vermeleri durumunda promosyon tutarlarına ek bir şekilde TEB Bank katkı sağlamaktadır. Böylece emekli vatandaşlar, maaşlarını TEB Bank'a taşıdıklarında SGK emekli promosyonu desteğinden çok daha çok tutarlı bir şekilde faydalanabiliyor.

15 MİLYON 100 Bin Emekliye Destek Verilecek! 20 bin TL'ye kadar ödeme! Cumhurbaşkanı İMZALADI! 15 MİLYON 100 Bin Emekliye Destek Verilecek! 20 bin TL'ye kadar ödeme! Cumhurbaşkanı İMZALADI!

Emekli vatandaşlar aldıkları maaşı TEB Bank bağlamında taşıdıklarında yeni müşteriler için 2.250 artı 250 TL ödeme yapılacaktır. TEB Bank tarafından organize edilen emekli promosyon ödeme kampanyasından hemen ekstradan rastgele bir şart olmadan faydalanılması mümkündür. Emekli yurttaşların promosyonu ödemelerini alabilmek suretiyle yapmaları gereken ise 30 Temmuz 2022 tarihine kadar emekli maaşlarını TEB Bank doğrultusunda taşımaları gerekmektedir. Aylıklarını TEB Bank'a taşıyan emekliye vatandaşlar, 3 sene süresince maaşını bankadan alma sözü verdiğinde 2500 TL'LİK emekli promosyon ödemesinin haricinde TEB Bank'ın avantajlı kredi kartları ile başka avantajlarından faydalanabilir.