Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran Kısmetse Olur adlı evlendirme programının yıldızlarından biri olan Cansel Çördük’ün akıllara zarar paylaşımı Instagram’a damgasını vurdu.

Bir dönem ekranlarda evlendirme programı fırtınası esiyordu. Atası Gelinim Olur Musun? Adlı program olan evlendirme programı furyası yıllar devam etti. Kimileri kayınvalide ve damat adaylarıyla bir eve kapandı, kimileri paravan açtırdı, kimileri kapandıkları evlerde aşkı aradı. Ancak gelin görün ki yıllar sonra gelen RTÜK kararıyla bu tür programlar yayında kaldırıldı. O döneme damgasını vuran isimler şimdilerde neler yapıyor herkes tarafından merak konusu.

O evlendirme programlarından en çok konuşulanlarından biriyse Kısmetse Olur’du. Kanal D ekranlarında Seda Akgül sunumuyla izleyiciyle buluşan Kımsetse Olur, kadınlar ve erkekler evi olarak ikiye bölünen gelin ve damat adaylarının tanışıp, kaynamaşı ve evlenmeleri üzerine kazanacakları ödül üzerine kurulu bir yarışmaydı. Program yayınlandığı dönem magazin manşetlerinden inmiyordu. Özellikle bir çift vardı ki herkes onları konuşuyordu. Kimdi mi onlar? Tabi ki Cansel Çördük ve Eser West.

Yarışma boyunca tutkulu bir aşk yaşayan ikili yarışmayı kazandılar kazanmasına ama evlenme kararı almadıkları için ödülü de ellerinin tersiyle ittiler. Cansel Çördük ve Eser West’in aşkları yarışma sonrasında da devam etmiş hatta bir mekandan kavga ederken ayrıldıkları görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ancak gel zaman git zaman Cansel Çördük ve Eser West yollarını ayırma kararı aldı. Bu karar sonrası Eser West soluğu Survivor’da, Cansel Çördük ise Los Angeles’ta almıştı. Cansel Çördük şimdilerde hayatını Los Angeles’ta sürdürüyor ve oradan yaptığı paylaşımlarla kasıp kavuruyor adeta.

EL KADAR BİKİNİSİYLE…

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Cesur paylaşımlarıyla bilinen Cansel Çördük’ün yaptığı bikinili paylaşım bir anda sosyal medyanın gündemine damga vurdu. Kendisine ufak gelen bir bikini tercihi yapan Cansel Çördük’ün paylaşımı kısa sürede ortalığı aleve verdi. Kimileri ‘Cansel hanım yanlış yeri kapatmışssınız’, ‘ortalığı yaktın’ yorumları yapıldı. Kimileri de Ramazan’da böyle paylaşımlar yapmasını doğru bulmadı. İşte bir döneme damgasını vuran Cansel Çördük’ün sosyal medyayı sallayan bikinili paylaşımları.