Kurban Bayramı öncesi SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler için son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Ziraat Bankası son yaptığı kampanya ile emekli vatandaşları nakit paraya boğacak. Kurban Bayramı öncesi 20.000 TL hesaplara yatıyor! Tek tık ile alıyorsunuz

SGK ve Bağkur'lu emeklilere büyük jest! Kurban Bayramı öncesi 20.000 TL hesaplara yatıyor! Tek tık ile alıyorsunuz... Ocak ayına girilmesi ile birlikte birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Ziraat Bankası, bu kez de emekli müşterileri için iki yeni kampanya düzenlediğini açıkladı. Tek maaşla geçinmeye çalışan emekli vatandaşların yanında duran kamu bankası, uygun faizli ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kampanyalarının örnek hesaplama tablolarını yayınladı. 

Ekonomi piyasalarının bir süredir yukarı yönlü hareketler sergilemesi, gündelik hayat akışı içerisinde duyulan nakit ihtiyaçlarının artmasına sebep oldu. Otomotivden temel gıdaya, emlaktan tekstil ürünlerine pek çok farklı başlık altında gözlenen yüksek oranlı zamlar, gelirleri sabit olan ancak harcamaları günden güne artan vatandaşları, büyük bir nakit sıkışıklığının içerisine doğru sürükledi. 

Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi! Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi!

Toplumun her kesimini etkileyen ekonomik olumsuzluklar, en çok da tek maaş ile geçinmeye çalışan emekli vatandaşları sarstı. Harcamalara yetişemeyen emekli vatandaşlar, ay sonunu getirebilmek ve daha fazla borç batağına sürüklenmemek adına, bankaların kredi hizmetlerini araştırmaya başladılar. Ancak piyasaların olumsuzluklarına karşın faiz oranlarını yükselten bankalar, emekli vatandaşların hayal kırıklığına uğramalarına sebep oldu. Tam da bu noktada devreye giren Ziraat Bankası, kamu bankası olmasının avantajını kullanarak faizleri düşük tuttuğunu ve emekli vatandaşlara hem gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına ihtiyaç kredisi hizmeti hem de başlarını soktukları evlerin kendi evleri olmasına adına konut kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. 

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Nakit Para 

Ziraat Bankası’nın emekli maaşlarını kendi bünyesinden alan mevcut müşterileri ve ilgili maaş hesabını yeni dönemde bankanın bünyesine taşımaya karar veren yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu Emeklinin Artısı İhtiyaç Kredisi kampanyasının detayları belli oldu. Banka, düşük faizli emekli ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablolarını yayınladı. 

•    Kredi tutarı: 20 bin TL

•    Faiz oranı: Yüzde 1,55

•    Vade sayısı: 36 ay

•    Aylık taksit tutarı: 767,12 TL

KAYNAK: ilan365.net