SGK ve Bağkur'lu olarak emekli olan vatandaşlar amacıyla bayram parası olarak 7500 TL ye kadar süratli bir şekilde ödeme verilecek. Haberin detayları sayfamızda yer alıyor.

SGK ve Bağkur'lu emekliye bayram parası veriliyor! 7500 TL ATM üzerinden alınabilecek. Emekli olan vatandaşlar amacıyla bayram parası olarak 7500 TL ye kadar süratli bir şekilde ödeme verilecek. Emekli olan vatandaşlar, nakit gereksinimleri amacıyla kullanabilecekleri bu paralarda 3 sene vade ve buna bağlı olarak 90 gün ertelemeli kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması halinde emekli maaşınız üzerinden alacağınız 7500 TL ödemeyle eş güdümlü sizlerde süratli bir şekilde netice alabilecek ve onaylanan tutar, anında görebileceksiniz. Ziraat Bankası Halkbank ya da Vakıfbank bağlamında emekli maaşınızı alıyorsanız yaşadınız. Ziraat Bankası Halkbank ya da Vakıfbank internet bankacılığını kullanarak da 7500 TL bayram amacıyla verilebilecek olan bu tüketici kredisi kampanyasına, çevrimiçi internet üzerinden katılabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank bağlamında 7.500 TL nasıl alınacak?

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank bağlamında SGK-SSK ve Bağkur'lu olan vatandaşların emekli maaşları alması halinde 7500 TL ödeme olanağı sağlanacak. Nakit kredi olarak bayrama kadar verilebilecek olan bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların bu bankalar üzerinden emekli maaş alması yeterli olacak. 

Size en yakın banka şubesine giderek ya da bankanın resmi internet sitesi üzerinden girerek tüketici kredisi müracaat formunu güzelce doldurmanız önemlidir. Ziraat Bankası Halkbank VakıfBank, emekli kredisi olarak yalnızca 7500 TL ödeme yapmıyor. Emekli maaşı hesaplarınız ile kredi kullanabilir müracaatınızı gerçekleştirebilir ve emekli maaş hesaplarınız üzerinden dilediğiniz limitlerde kredi kullanabilirsiniz.  Nakit gereksinimi olan vatandaşlar yalnızca kamu bankalarından bu prosedürleri yapmayacak. Burganbank, Yapı Kredi, İNG ve TEB Bank bağlamında da emekli maaş almanız halinde bu bankaların yapmış bulunduğu kampanyalara katılarak, anında ödemenizi alabilirsiniz. 

Denizbank Nisan ayının sonuna kadar yeni ödeme verecek: 40.000 TL'ye kadar hemen aynı gün onay alın! Denizbank Nisan ayının sonuna kadar yeni ödeme verecek: 40.000 TL'ye kadar hemen aynı gün onay alın!