Haberi duyan vatandaşlar sevinçten havalara uçtu! SGK 51 bin TL tutarında ödeme haberini verdi!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

SGK hazırladığı kampanya ile vatandaşlara 51 bin TL tutarında ödeme yapacağını duyurdu. İşte SGK ödeme desteği hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

SGK’dan Vatandaşı Sevindiren Haber Var

SGK milyonlarca sevindirecek bir haberi duyurdu. En son gelen yeni bilgilere göre 51 bin TL tutarına kadar ödemeler yapılacak. Bu ödemeler SGK destekli olarak yapılacak. SGK destekli yapılacak bu ödeme kampanyasından yararlanacak olan vatandaşlar maddi anlamda çok zor geçtiğimiz şu günleri daha rahat atlatacak. SGK ödemeleri nasıl alınır? Bununla ilgili talep edilen şartlar neler? İşte SGK ödeme ile ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizin devamında yer alıyor. 

SGK Destekli Kredi Alınabilecek

Artık SGK yeni duyurduğu haberi ile birlikte 51 bin TL tutarına kadar bankalarla ortak kredi çekilebileceğini açıkladı. SGK destekli ödemeleri almak isteyenler için bankalar tarafından yapılan kampanyalardan faydalanmak mümkün. Böylece uygun şartlar altında faiz oranlarından faydalanmak mümkün. Krediler başvuruda bulunan vatandaşın banka tarafından banka hesabına yatacak olsa da SGK destekli ödemeler için yapılan kampanyalar büyük avantaj sağlayacak. SGK destekli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar 51 bin TL tutarına kadar ödemeyi banka hesaplarından kullanabilecek. Peki, SGK ile anlaşmalı olan bankalar hangileri? Haberimizin devamında yer alıyor. 

SGK Destekli Garanti Bankası Kredi 

SGK destekli olarak Garanti Bankası’ndan alacağınız kredi ile bankanın SGK sayesinde sağladığı daha az faiz oranlarından yararlanırsınız. Ayrıca Garanti Bankası’ndan kredi alabilmeniz için bu banka müşterileri arasında yer almanız gerekiyor. SGK destekli kredi kapsamında isterseniz 3 ay boyunca erteleme talep etme imkanınızda bulunuyor. Bunun dışında 36 ay gibi yüksek bir vade imkanıyla alacağınız 51 bin TL tutarında ödeme anında hesaplarınıza yatıyor. Maaşınızı Garanti Bankasına taşıyarak çok daha yüksek limitlerde kredi çekme imkanına sahip olabilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi olmak için şubelere bizzat gidebilir ve ya internet sitesi ve mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunarak Garantili olabilirsiniz. 

SGK Destekli Kamu Bankaları İhtiyaç Kredisi

Kamu bankalarından aldığınız emekli maaşı ile birlikte 36 ay taksitli 51 bin TL tutarında ödemeyi hesabınızdan kullanabilirsiniz. En düşük faiz imkanları ile faydalanabileceğiniz bu krediyi çeken vatandaşlar ayrıca 90 gün, yani tam tamına 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Kamu bankalarının tüm şubelerinden ya da internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik bu  işlemlerinizi her zaman hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlarla ihtiyacınız olan krediye ulaşabilirsiniz.

 SGK Destekli Akbank kredi  

Siz de Akbank üzerinden alacağınız emekli maaşı sayesinde bu kampanyadan faydalanabileceğiniz gibi sigortalı çalışan olmanız halinde de gelir belgesiz 51 bin TL krediyi alabilirsiniz. Bu kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için, cep telefonunuzun SMS bölüme gelerek yeni mesaj oluştur seçeneğini seçip hemen kredi ve boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj atabilir ve hızlı biçimde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz Akbank şubelerinden herhangi bir tanesine TC kimlik kartınız ile birlikte bizzat giderek başvuruda bulunabilir ve ya Akbank resmi internet sitesi üzerinden ya da Akbank mobil üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatlar

 Garanti Bankası, Kamu Bankaları ve Akbank müşterisi olan vatandaşlara harika fırsatlar sunuyor. Ayrıca maaşını bu bankalara getiren vatandaşlar promosyon ve ek ödemelerden ayrıca ek avantajlardan da yararlanabilme imkanına sahip oluyorlar.