Actress Sharon Stone poses on the red carpet as she arrives for the screening of the film "The Search" in competition at the 67th Cannes Film Festival in Cannes May 21, 2014. REUTERS/Benoit Tessier (FRANCE - Tags: ENTERTAINMENT)

Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte! Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte!
ABD'li ünlü oyuncu Sharon Stone, geçen yıllara rağmen ne oyunculuk performansından ne de güzelliğinden ödün veriyor. 62 yaşında olmasına rağmen birçok genç modele taş çıkartan Sharon Stone, bu yaşta modellik yapabildiği için şaşkın ve minnettar olduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından, arka planda Marilyn Monroe'nun fotoğrafının bulunduğu bir kare paylaşan ünlü aktris duygusal bir mesaj paylaştı. Arka planda görülen Marilyn Monroe fotoğrafını Paris Libby adındaki bir arkadaşının kendisine hediye ettiğini belirten Stone, bu yaşına rağmen çok sevdiği modelliği ve oyunculuğu yapabildiği için minnettar olduğunu kaydetti. Paylaşımın ardından Stone'un bu fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.


"Flörtleşmek artık zaman kaybı gibi geliyor"


Önceki haftalarda samimi itiraflarda bulunan ünlü oyuncu, yalnız olmayı sevdiğini ve artık flörtleşmekten yorulduğunu kaydetmişti. Karşılaştığı bazı insanların kendisi için zaman kaybı olduğunu söyleyen Sharon Stone, yalnızken ya da çocuklarıyla geçirdiği vakitlerde mutlu olduğunu belirtmişti. İlişki oyunlarından yorulduğunu ifade eden ünlü oyuncu, artık başka bir çocuğa ihtiyacı olmadığını dile getirmişti.Birçok erkek arkadaşı olduğunu belirten Stone, arkadaşlarının harika insanlar olmasına rağmen duygusal olgunluk bakımından kadınlarla aynı seviyede olmadıklarını söyledi.