Ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch, Ukraynalılar için evini açtığını etkili cümlelerle duyurdu...

Ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch, Ukraynalılar için evini açtığını etkili cümlelerle duyurdu...

Mülteci bir aileyi evinde ağırlamak için bekleme sürecinde olduğunu söyleyen oyuncu Benedict Cumberbatch, konuk edeceği ailenin Ukrayna'dan çıkmayı başardığını ve gün gün ailenin güvenli bir şekilde ilerlediğinde emin olmak için onları izlediğini anlattı.

 Doctor Strange, Sherlock Holmes, The Power of The Dog gibi dizilerin yüzü olan başarılı oyuncu Beneditct Cumberbatch, Rusya’nın Ukrayna’ya savaşı karşısında da sessiz kalmayan ünlülerden oldu.

Gözden kaçırmayın

Aslı Enver ile Önder Öztarhan Neden Ayrıldı? Aslı Enver’den İlk Açıklama Geldi! Aslı Enver ile Önder Öztarhan Neden Ayrıldı? Aslı Enver’den İlk Açıklama Geldi!

Birleşik Krallık hükümetinin Ukrayna için ev planına hizmet eden Evdeki Mülteciler yardım kuruluşu ile çalıştığını açıklayan Cumberbatch, yaptığı açıklamada şunlar söyledi:

Ranker'a göre Benedict Cumberbatch'in En İyi 10 Filmi - Bedava Film Dizi

 “Maalesef tıbbi tedavi görüyorlar. Bu konuda daha fazla bir şey söylemek özel hayatlarının ihlali olur; ama yaşadıkları kargaşadan sonra onlara biraz huzur vermek istiyorum. Acı çeken insanlar için sığınak yaratmaya devam etmeleri için politikacılara baskı yapmalıyız. Birleşik Krallık vatandaşı olan diğer Ukraynalı ailelere finansal olarak yardım etmeye çalışıyorum. Bağış yapmalıyız, politikacılarımıza bir tür mülteci güvenliği ve acı çeken insanlar için sığınak yaratmaya devam etmeleri için baskı yapmalıyız. Herkesin elinden gelenin fazlasını yapması gerekiyor… İnsanları evlerine götürmek için gönüllü olan rekor sayıda insan var, umarım ben de bunun bir parçası olurum.”