Alev Alev hayranlarına beklenen kötü haber geldi. Yeni sezon onayı alamayan dizinin final tarihi belli oldu! Final yapan ve final hazırlığında olan Arıza, Ramo, Çukur, Kuzey Yıldızı İlk Aşk'tan sonra Alev Alev'in de fişi çekildi ve final bölümü öne alındı

Show TV'nin büyük umutlarla başlayan başrolünde Demet Evgar'ın yer aldığı Alev Alev dizisinin hayranlarına kötü haber geldi. Kadına şiddete dair dikkat çeken dizi reyting kurbanı oldu. Diznin final tarihi erkene çekildi!

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerinde yer aldığı Alev Alev dizisinin final kararı netleşti. Yeni sezon öncesi kanalların hazırlıkları sürüyor. Show Tv'de yeni sezon öncesi fişini çektiği dizileri belirlemeye davem ediyor. 

Show Tv'de dizi kalmadı! Kanal tüm dizilerinin fişini çekti. Yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanmaya girecek olan Show Tv, Alev Alev dizisinin final tarihini de erkene aldı!

DİZİ KALMADI!

Önce Arıza, ardından Ramo'yu finale sürükleyen Show Tv'nin yeni kurbanı Alev Alev dizisi oldu. Show Tv bu sezon dizi bırakmadı. Yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanacak olan kanal Alev Alev dizisinin de final bölümü tarihini açıkladı. Ülkemizde artan kadın cinayetlerine dair tespitleri ile dikkat çeken dizi Alev Alev reyting kurbanı oldu. Alev Alev dizisi sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor. 

Show TV'de kıyım sürüyor. Çukur'a final yapacağını açıklayan, Arıza ve Ramo'yu final yaptırarak ekranlara veda ettiren, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de final hazırlığında olduğu kanalın son kurbanı da Alev Alev oldu. Yeni sezon onayı alamayan Alev Alev dizisi final yapmacağı kesinleşti.

FİNAL ERKENE ALINDI!

Alev Alev dizisinin 30. bölümde final yapması bekleniyorken kötü haber geldi. Dizinin reytingleri son bölümde iyice dibe vurunca final erkene alındı. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerinde yer aldığı Alev Alev dizisinin finali 26. bölüme çekildi. 

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Bir son dakika değişikliği olmazsa ve reytingler bu kıvamda sürerese Alev Alev dizisi 26. bölümde yani 2 bölüm sonra ekranlara veda edecek.