Sıfır araç kredilerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Nedeni ise yüksek vadeli 0,99 faizli kredi ile araç sahibi olabileceksiniz. Otomobil şirketi, kendi araçları için taşıt kredi kampanyası başlattı...

Sıfır otomobillerde faizsiz ve düşük faizli kredi fırsatları yakından takip edilmekte. Bununla birlikte otomobil fiyatlarındaki güncel gelişmeler de ortaya çıktı. Eğer Opel'e ait Corsa, Mokka, Crossland ve Grandland gibi otomobil modellerinden satın almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Otomobildeki büyük kampanyaya ait detaylar ortaya çıktı.

0,99 Faizle Opel Sahibi Olun

150 Bin TL'lik sıfır araç kredisinde faiz oranı 0,99 olarak belirlendi. Vade sayısı ise 15 ay olarak açıklandı. Eğer araç sahibi olacaksanız ve ufak bir miktar açığınız var ise krediyi değerlendirebilirsiniz. Otomobil fiyatları artmadan düşük faizli kredi ile bu ödeme işlemini tamamlamak da akıllıca bir tercih olabilir.

opelcorsa2

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Faizsiz 120 bin TL de Veriliyor!

Öte yandan Opel'in 120 bin TL'lik krediyi faizsiz olarak vereceği ve 12 ay vade ile ödemenizi yapabileceğiniz de belirtilmekte. Böylelikle şirketin kampanyası sonrasında sıfır araç alımlarında Opel'in Corsa modeline olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Tüm bunlarla beraber aracın diğer modellerine ait kampanyalar ve fiyatları incelemek için resmi internet sitesini takip edebilirsiniz.

Opel Araçlarına İlgi Büyük!

Opel'in son kampanyasıyla birlikte kredi çekerek sıfır araç satın alma işlemleri daha da kolaylaştı. Bu nedenle otomobillerdeki son detaylar ve çok daha fazlası açığa çıkıyor. Opel Corsa, Grandland, Mokka ve diğer modellerdeki güncel fiyatları resmi bayilikler üzerinden takip edebilirsiniz.

opelcorsa3_11zon