Sıfır otomobil arayışı içerisinde olanlar için önemli bir kredi paketi sunuldu. Gerekli maddi ihtiyacı karşılayabilmeniz adına taşıt kredisinde kampanya var. 7 yıl vade ile düşük faizli şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Kredi şartları ve başvuru için gerekli olan belgeler...

Taşıt kredisi ihtiyacı olanlar sıfır aracı yüksek kredilerle satın alabilecek. Sıfır otomobiller için kamu bankasının sunduğu kredi teklifi dikkat çekti. Sizler de kredi başvurusunda bulunabilir ve hangi şartlarda kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. 900 bin TL'lik krediyi satın alacağınız sıfır otomobil için kullanabilirsiniz.

Taşıt Kredisinde Büyük Fırsat!

Kamu bankası Halkbank, taşıt kredisi için başvuruları açtı. Genç girişimciye sağlanan desteğin yanı sıra aynı şekilde taşıt kredisine ihtiyaç duyanlar için de sağlanıyor. Üstelik vade sayısı da yüksek tutulmuş vaziyette. 7 yıl vade ile düşük faizle kredi çekme imkanı sunuluyor.

Yıllık %7,5 Faiz Uygulanacak

Taşıt kredisinde yıllık %7,5 faiz uygulanacağı belirtildi. Bu krediyi çekmek için esnaf odasına kayıtlı olmanız şartı sunuluyor. Esnaf olmak isteyenler de taşıt kredisinden işyeri açma için gerekli olan krediye kadar finans desteği alabilecek.

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

kredii

Sıfır Taşıt Kredisi Başvurusu

Sıfır taşıt kredisi için başvuruları bulunduğunuz il veya ilçedeki kefalet kooperatifine gidebilirsiniz. Bu sayede başvuru işlemlerini tamamlayarak kredinizi çekebiliyorsunuz. Bankanın sunduğu diğer fırsatlara erişmek ve kredi hakkında detaylı bilgi alabilmek adına resmi internet sitesini de inceleyebilirsiniz. Otomobildeki ÖTV indirimini değerlendirebilmek için bir an önce kredi çekmek isteyen esnaflara bu kredi kampanyası önerilmekte.