Vakıfbank'a gelenler parasını direkt alacak. Üstelik ATM'deki para limiti ,komisyon veya EFT ile FAST işlemleri de ücretsiz oluyor. Maaş hesabını Vakıfbank'a taşıyanlara nakit olarak kaç TL ödenecek? İşte detaylar...

Vakıfbank, kamu bankaları arasında dikkatleri üzerine çekiyor. Bankanın sunmuş olduğu kredi tekliflerinden promosyon ödemelerine kadar pek çok faaliyeti bulunmakta. Düşük faizli kredi arayanların ilk duraklarından biri haline geldi. Şimdi ise emeklileri sevindirecek farklı bir adım atıldı.
Promosyonunuzu Almayı Unutmayın!
3 yılda bir olmak üzere taahhüt eden emekli vatandaşlara promosyon ödemesi tanımlanmaktadır. Vakıfbank'a gelen yüksek miktarda promosyon parasını alıyor. Nakit olarak hesabınıza geçecek parada elbette emekli maaşınızın miktarı da bir şekilde etkili olmaktadır. Peki kaç TL alabileceğinizi merak ediyor musunuz? İşte detaylar...

Vakıfbank Emekli Promosyon Listesi Güncel

3.500.-TL ye (3.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 3.000.- TL,
3.500 - 7.500.-TL (7.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 3.500.- TL,
7.500 – 10.000.-TL (10.000.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 4.500.- TL,
10.000.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 5.000.- TL
3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

Akaryakıta Yarın Yeni Zam Geliyor! Benzin mi Yoksa Motorin mi Artacak? Akaryakıta Yarın Yeni Zam Geliyor! Benzin mi Yoksa Motorin mi Artacak?

Vakıfbank'ta Banka İşlemleri Ücretsiz!

Vakıfbank, yalnızca promosyon ödemesi yapmıyor. Emeklilere özel bazı imkanlar da sunmakta. ATM'den çekilecek para limitleri, komisyonlar, FAST ve EFT gibi transfer işlemlerindeki komisyon olmak üzere pek çok alanda emeklilere özel fırsatlar sağlıyor. Resmi internet sitesindeki açıklamaya göz atabilirsiniz:
"VakıfBank ATM’lerinden günlük 10.000-TL’ye kadar ücretsiz para çekim imkanı bulunmaktadır.
Maaş hesapları kullanılarak İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tanımlanacak düzenli EFT/havale talimatları dahil olmak üzere, yapılacak havale, EFT ve FAST (anlık ödeme) işlemlerinden masraf alınmamaktadır."