Antalya'nın Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren kimdir? Ne söyledi? Neden tepki gördü? Mehmet Özeren Hangi partiden?

Türkiye cayır cayır yanıyorken yetkililerden inanılmaz sözler deva ediyor. Son olarak Antalya Gündoğmuş ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Özeren, yaptığı açıklamayla tepki çekti.

Başkan Özeren, evlerini yangında kaybeden evleri yanan vatandaşlara öyle bir söz söyledi ki! Özeren, "Evi eski olan vatandaşlar, 'keşke bizim de evimiz yansaydı' diyecekler" diyerek sosyal medyada gündem oldu.

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren "Evleri kullanılmaz hale gelen vatandaşlarımız için TOKİ tarafından 20 yıl ödemeli çok cüzi faizlerle, istedikleri şekilde evleri tekrar yapılacak. Evi çok eski olan vatandaşlar, 'Keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler.' Devletin teselli hibesi çok fazla" dedi.

MEHMET ÖZEREN KİMDİR?

1964 yılında Gündoğmuş merkezde doğdu. İlk, ortaokul ve liseyi Gündoğmuş’ta okudu. 9 Eylül Üniversitesi’ne bağlı Manisa E.Y.O’nu ve Eskişehir AÖF. İktisat Bölümünden mezun oldu.

24 Yıl Eğitimci ve idareci olarak görev yaptı. 2009 yılında AKP Gündoğmuş Belediye Başkanı olarak göreve başladı. Evli ve 3 erkek çocuk babasıdır. 

Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek! Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek!

Mehmet Özeren, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Antalya Gündoğmuş'dan Belediye Başkan adayı olarak kazanmıştır.